Łukasz Szewczyk20.01.2020 (9:50)brak komentarzy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą galę Telekamery 2020. Transmisja w TV Puls

Wielki powrót Telekamer do telewizji. Uroczystą galę poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a jej przebieg komentować będą z loży obserwatorów Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka. Transmisja w TV Puls.
Telekamery Tele Tygodnia 2020
Czerwony dywan, wspaniałe kreacje i plejada uwielbianych polskich gwiazd - to wszystko czeka na widzów już 3 lutego 2020 roku na antenie TV Puls. Czytelnicy najpopularniejszego TV guide'a w Polsce po raz kolejny wybiorą swoich telewizyjnych ulubieńców, przyznając statuetki w 11 kategoriach.

Uroczystą galę w Teatrze Polskim poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Wydarzenia ze sceny będą komentować na gorąco jedyni w swoim rodzaju Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka z Kabaretu Paranienormalni!

Podczas gali wspaniałą rozrywkę zapewnią występy gwiazd polskiej sceny muzycznej - zagrają: zespół Perfect w ramach pożegnalnej trasy koncertowej oraz Marcin Sójka.Specjalną relację z czerwonego dywanu poprowadzi Patryk Janas, którego widzowie TV Puls polubili za rolę Dawidka w serialu "Rodzinny interes".