Łukasz Szewczyk20.01.2020 (14:10)1 komentarz

Adam Strycharczuk nowym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zmiany w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
Adam Strycharczuk / Fot. M. Zawada
Adam Strycharczuk / Fot. M. Zawada
Od marca 2019 roku na antenie Polsatu 13. edycja popularnego muzycznego show, w którym gwiazdy przeobrażają się w ikony polskiej i światowej muzyki, czyli "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie zobaczymy w nim niestety Pawła Królikowskiego, który przebywa w szpitalu.
- Paweł jest jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy - mówi Dyrektor Programowa stacji Nina Terentiew.

W nadchodzącej serii Pawła Królikowskiego zastąpi zwycięzca 12. edycji show - youtuber, twórca kanału "Na Pełnej", parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Adam stał się jednym z największych odkryć w historii programu. Z odcinka na odcinek coraz mocniej ujawniał swój talent, by w finale wcieleniem w Violettę Villas i wykonaniem "Listu do matki" wzruszyć jurorów do łez. Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Lenie Szczepańskiej podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą, która cierpi na chorobę kociego krzyku.

Komentarze (1 - 1 z 1)

"W nadchodzącej serii Pawła Królikowskiego zastąpi zwycięzca 12. edycji show - youtuber, twórca kanału "Na Pełnej", parodysta i wokalista Adam Strycharczuk."

... bogate CV.
 3