Łukasz Szewczyk22.01.2020 (9:25)2 komentarze

Druga edycja "Dance Dance Dance" wiosną w TVP2. Pełna lista uczestników

Już po raz drugi sześć duetów stanie do tanecznej walki na multimedialnej scenie "Dance Dance Dance". Emisja programu wiosną 2020 roku na antenie TVP2. Kto na parkiecie?
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora
Po spektakularnym zwycięstwie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego w pierwszej edycji programu, przyszedł czas na drugą odsłonę "Dance Dance Dance". Sześć duetów ponownie będzie próbowało wiernie odwzorować choreografie znane milionom ludzi. Tym razem taneczne umiejętności zaprezentują: wokalistka Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, jedna z najpopularniejszych par w sieci - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, prowadzący "Pytanie na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, aktorski duet Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci - Rafał i Krzysztof Jonkisz. W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na scenie wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym ponownie przeniesiemy się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów.
Od przeszło tygodnia duety trenują po kilka godzin dziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w każdym odcinku, w jak najdrobniejszym szczególe, odwzorować niezapomniane choreografie z klipów takich gwiazd, jak m.in.: Spice Girls, Justin Bieber, Michael Jackson, Madonna, Justin Timberlake czy *NSYNC. Kamery towarzyszą bohaterom od pierwszego treningu, dzięki czemu widzowie krok po kroku będą mogli śledzić postępy gwiazd drugiej edycji "Dance Dance Dance". Zwycięski duet, wybrany decyzją widzów, przekaże 100 000 zł na cele charytatywne. Uczestnicy, którzy nie dotrwają do wielkiego finału także wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję.

Druga edycja programu "Dance Dance Dance" w soboty o godzinie 20.00 (od 29 lutego 2020 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Strasznie lansują tego pana Sikorę, a przecież był najsłabszym ogniwem prowadzenia Eurowizji Junior, ciągle przy podawaniu punktów gadał "dobra robota" z angielskim akcentem LOL. A po angielsku z kluchą w gardle wypadał gorzej niż Roxana Węgiel i trudno było zrozumieć jego "amerykański". Zastanawiam się co decyduje o tym, że ktoś jest na siłe lansowany chociaz nie ma predyspozycji?
 2  
Strasznie lansują tego pana Sikorę
Zapewne wpadł jakiemuś producentowi z TVP w oczko :D
 1