Łukasz Szewczyk22.01.2020 (11:47)1 komentarz

TVN rusza z "Projektem Zima 2020". W jakich miejscowościach?

Białe szaleństwo, zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy, zabawy, snow slidery, gwiazdy telewizji i ciekawe osobowości w jednym miasteczku - takie atrakcje przygotowała telewizja TVN dla wszystkich sympatyków mroźnych temperatur. Kolejny już raz "Projekt Zima" zawita do pięciu przepięknych miejscowości Dolnego Śląska
"Projekt Zima" z TVN
Zieleniec, Czarna Góra, Karpacz, Świeradów-Zdrój oraz Szklarska Poręba, to w tych miejscowościach odbędzie się tegoroczny "Projekt Zima". Z tej okazji TVN zaprasza na pięć kolejnych weekendów pełnych zimowych aktywności i niespodzianek. Na uczestników czeka m.in. slalom z elektronicznym pomiarem czasu, konkursy z nagrodami, gorące napoje oraz duża dawka pozytywnych emocji.
Na miejscu będzie można spotkać wiele gwiazd ze szklanego ekranu. Już 25 i 26 stycznia bawimy się w jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce, Ski Arenie w Zieleńcu. Sympatycy "Projektu Zima" będą mieli okazję poznać finalistów programu "MasterChef" - Magdalenę Waś i Grzegorza Zawieruchę.

Relacje z "Projektu Zima" przygotują dla widzów m.in. Olivier Janiak w programie "Co za tydzień", emitowanym na antenie TVN oraz TVN Style, reporterzy "Dzień Dobry TVN". W każdej miejscowości redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały pogody wyjazdowe.

Plakat akcji "Projekt zima 2020"
Plakat akcji "Projekt zima 2020"
Trasa "Projektu Zima" 2020
• 25-26.01 Zieleniec Ski Arena
• 01-02.02 Czarna Góra Resort, Gmina Stronie Śląskie
• 08-09.02 Karpacz Biały Jar
• 15-16.02 Ski&Sun Świeradów Zdrój
• 22-23.02 Ski Arena Szrenica Szklarska Poręba

Godziny funkcjonowania "Projektu Zima": 9:00 - 16:00 (sobota i niedziela)

Na obszarze "Projektu Zima" w każdej miejscowości będą znajdować się także wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: Samorząd Województwa Dolnośląskiego, eobuwie.pl, Dolina Noteci - producent karm premium dla psów i kotów, a także HEAD - z centrum testowania sprzętu narciarskiego.
Materiały prasowe TVN

Komentarze (1 - 1 z 1)

Zima to tylko w TWN-ie jest. I to na wielu obszarach.
 2