Łukasz Szewczyk22.01.2020 (14:17)3 komentarze

13 edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wiosną w Polsacie. Pełna lista uczestników

Wiosną 2020 roku na antenie telewizji Polsat kolejna edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo".
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
W marcu 2020 roku roku telewizja Polsat rozpocznie emisję trzynastej już edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym artyści muszą precyzyjnie zaśpiewać znane przeboje, "przeistoczyć się" w oryginalnego wykonawcę oraz wiernie oddać klimat utworu.
W nowej edycji o miano najlepszego walczyć będą: Czadoman czyli Paweł Dudek król dyskotek znany m.in. z hitu "Ruda tańczy jak szalona", aktor Maurycy Popiel znany m.in. z "Pierwszej miłości", aktor Filip Gurłacz znany widzom Polsatu z serialu "Pierwsza miłość", aktor teatralny Karol Dziuba, wokalistka Gosia Andrzejewicz, zwyciężczyni "The Voice of Poland" o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach Marta Gałuszewska, aktorka i wokalistka Natalia Avelon oraz aktorka teatralna Kamila Boruta, najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki - "Miłość na zakręcie".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Takie, kurna, gwiazdy będą występować, że aż trzeba pisać, z czego są znane, bo inaczej by człowiek nie wiedział, co to za typy. Równie dobrze mogli brać ludzi prosto z ulicy i nie byłoby większej różnicy. :-) Ups, aż mi się zrymowało.
 2  
Mistrzu program dla ciebie zasuwaj .Czekaj Polsat szykuje nowy program można się zgłaszać podobno prosto z ulicy idziesz mistrzu,
 5  
Ale jeszcze gorszy jest Mateusz Szymkowiak ...ten to dopiero kaleczy... nawet język polski a dają go na wizję...tylko patrzeć jak ten człowiek zatanczy w kolejnej edycji.
 5