Łukasz Szewczyk23.01.2020 (12:23)2 komentarze

"Kanapowcy" walczą o powrót do formy. Polska wersja "Real men" wiosną w TTV

Pięciu najodważniejszych zdecydowało się na udział w polskiej wersji "Real men", w której pod opieką trenera spróbują zmienić swój styl życia. Na początku marca 2020 roku stacja TTV pokaże "Kanapowców", czyli program, w którym uczestnicy zostaną poddani intensywnym treningom, które przygotują ich do podjęcia prawdopodobnie największego wysiłku w życiu.
"Kanapowcy" w TTV
"Kanapowcy" w TTV
Bohaterowie nowego reality telewizji TTV nie czują się komfortowo ze swoim ciałem, a wyjście na basen z dziećmi, czy rozebranie się przed partnerką stało się wręcz paraliżujące. To powoduje, że niezdrowy tryb życia jest również problemem ich bliskich. Kamery programu śledzić będą codzienność każdego z mężczyzn. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia celu, żeby oprócz prywatności stracić też te nadprogramowe kilogramy?

- To nie będzie kolejny program o odchudzaniu i metamorfozach - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. - "Kanapowcy" to, młodzi mężczyźni ze Śląska i Zagłębia, którzy uwielbiają piwo, nienawidzą ćwiczeń i nie wstydzą się swoich nawyków. Odważyli się przed kamerami opowiedzieć o tym, co chcą zmienić w swoim życiu, bo dbanie o linię, nie jest już przecież domeną wyłącznie kobiet - dodaje Kazen.
Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu na zmianę swoich nawyków będą mieli aż pięć miesięcy. Ile osiągną, zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska - tyle gwarantuje im udział w programie, z którego w każdym momencie mogą się wycofać. Czy to wystarczy, by wyznaczony cel osiągnąć? Testem ich zmiany będzie udział w Runmageddonie, do którego trenować będą pod okiem profesjonalisty, Krzysztofa Ferenca. To osoba, która mobilizuje i doradza, jednak ostateczną decyzję pozostawia zawsze "Kanapowcom".

Premiera programu "Kanapowcy" w sobotę - 7 marca 2020 roku na antenie TTV.

Format został laureatem nagrody Copenhagen TV Festival Awards 2015 w kategorii Best New Format. Reality-show (oryg. tytuł "Real Men") zostało już pokazane w 14 krajach, m.in. w Niemczech, Estonii, Łotwie, Holandii oraz Szwecji.

Komentarze (1 - 2 z 2)

" - To nie będzie kolejny program o odchudzaniu i metamorfozach - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. (....)
Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu na zmianę swoich nawyków będą mieli aż pięć miesięcy. Ile osiągną, zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska - tyle gwarantuje im udział w programie, z którego w każdym momencie mogą się wycofać."

.... czyli Pani Lidia Kazen z TTV przeczy temu o czym będzie ten program.
 0  
Kolejny żenujący program. Rozrywka dla gawiedzi.
 6