Łukasz Szewczyk27.01.2020 (11:10)1 komentarz

"Współczesna dziewczyna" od lutego na antenie TVN Fabuła

W lutym 2020 roku telewizja TVN Fabuła rozpocznie emisję serialu "Współczesna dziewczyna". Produkcja zdobyła 6 statuetek Emmy oraz 2 Złote Globy, w tym za najlepszy serial komediowy.
"Współczesna dziewczyna"
"Współczesna dziewczyna" (oryg. "Fleabag") to serial komediowy z wątkiem psychologicznym w tle. Opowiada historię dziewczyny, która po wielkiej życiowej tragedii przeprowadza się do Londynu. Pod maską zimnej i wyrachowanej, chowa się zagubiona i często samotna kobieta. W rolę tytułowej Fleabag wciela się wyśmienita Phoebe Waller-Bridge, która jest również autorką scenariusza.
W 2019 roku "Współczesna dziewczyna" dostała wszystkie najważniejsze nagrody Emmy: za scenariusz, reżyserię, główną rolę kobiecą oraz dla najlepszego serialu. Phoebe Waller-Bridge jako serialowa Fleabag zdobyła też - poza Emmy - wiele innych nagród, m.in. BAFTA dla najlepszej aktorki komediowej. Początek 2020 roku przyniósł produkcji 2 Złote Globy, w tym za najlepszy serial komediowy.

Premierowy odcinek serialu "Współczesna dziewczyna" zostanie wyemitowany na antenie TVN Fabuła już 6 lutego o godz. 23:05.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Lepiej by "Supernatural Nie z tego świata" dali na Prime Video nie ma lektora na 3 odcinkach 9 sezonu i jeszcze chyba po 1 w 11 i jeszcze którymś
 4