Łukasz Szewczyk29.01.2020 (18:49)7 komentarzy

Walka Michała Cieślaka o pas Mistrza Świata Federacji WBC w PPV za 40 zł

W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do walki Michała Cieślaka o Mistrzostwo Świata Federacji WBC w wadze junior ciężkiej. Walkę będzie można obejrzeć w płatnym systemie PPV w cenie 40 zł.
cieslak - makabu
Dla fanów zawodowego boksu szykuje się nie lada gratka. 31 stycznia 2020 roku na Shark Club Stadium w stolicy Demokratycznej Republiki Konga dojdzie do walki między Polakiem - niezwyciężonym Michałem Cieślakiem (19-0, 13 KO) a reprezentującym DR Konga - doświadczonym Ilungą Makabu (26-2, 24 KO). Oprócz walki o pas widzowie zobaczą również 2 inne, równie emocjonujące pojedynki. Transmisja gali poprzedzona zostanie specjalnie przygotowanym dla widzów studiem, które rozpocznie się o godz. 19.30. Studio poprowadzi Artur Łukaszewski, eksperci zaproszeni na ten wyjątkowy wieczór to: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń i Hubert Migaczew, wydawcą będzie Paweł Mularczyk. Walki skomentują Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa.
Pochodzący z Radomia Michał Cieślak do tej pory wygrał 19 walk, z czego 13 przed czasem. Dwudziesta, jubileuszowa walka Polaka, odbędzie się w miejscu, gdzie doszło do znanego jako "bójka w dżungli" spotkania Muhammada Ali z Georgem Foremanem o mistrzostwo świata wszechwag. Trzymamy kciuki za zwycięstwo polskiego zawodnika! Ilunga Makabu do tej pory wygrał 26 walk, w tym 24 przez KO oraz zaliczył 2 porażki.


Walka w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do momentu rozpoczęcia transmisji gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Walka w Ipli
Odbywającą się w Kinszasie walkę będą mogli obejrzeć na żywo także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na www.ipla.tv, w aplikacjach na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, a także w wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Dostęp można aktywować na ipla.tv, w aplikacji na urządzenia z systemem Android (w obu sytuacjach możliwa jest płatność przelewem lub BLIKIEM, a w przypadku klientów Plusa możliwe jest doliczenie płatności do rachunku), w aplikacji na urządzenia z systemem iOS (płatności Apple), a także na wybranych Smart TV (płatność BLIKIEM).

Komentarze (1 - 7 z 7)

Cztery dychy zapłacą jak obejrzę? Dobrze rozumiem?
 16  
Krok chytry jak zawsze! Już płacę
 12  
Już wykupie normalnie walka stulecia!
 12  
Czy jeden abonent może jednocześnie aktywować dwa pakiety PPV na tę samą walkę ?

Cena jest tak zachęcająca że na dwa TiVi będę leciał .....
 9  
Oni chcą piniendzy za oglądanie wrestlingu tych dwóch cześków ?
 8  
A kogo takie badziewie interesuje i to jeszcze 2 nieznanych gości płacić 40 zł nigdy w życiu
 6  
To są jaja płacę za pakiet sportowy Polsatu duże pieniądze A oni w ppv dają sport ! Kiedy zajmie się tym KRRT !!! Jeżeli oddzielnie płacimy za ppv to pakiety kanałów Polsatu powinny być darmowe !!!
 3