Łukasz Szewczyk06.02.2020 (8:35)15

Programy informacyjne w styczniu: "Fakty" TVN z dużym spadkiem, zyskują "Wiadomości" TVP1

W pierwszym miesiącu 2020 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych zajmuje "Teleexpress" TVP1. "Fakty" TVN notują duży spadek oglądalności, zyskują "Wiadomości" TVP1.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 15)

U mnie "tefałen" wyrzuciłem z mojego dekodera C+, stąd pewnie taki odczuli spadek...ileż można tam oglądać bajdurzenia że nie ma demokracji (gdzie każdy może opluwać każdego i nikt za to do tej pory nie siedzi), łamana jest konstytucja (tak twierdzą tylko zdrajcy ojczyzny), Polska jest na równi pochyłej do upadku (a praktycznie mamy najwyższy pkb i budżet bez deficytu)...liczę że Canal+ sprzeda wszystkie udziały w tym zdradzieckim medium i bedzie pozamiatane...
 15  
Nie można ludzi mieć za notorycznych głupków. Wmawiać im ,że jest źle źle źle. W tvn mają świetne studio, błękitne kolorki i żółty pasek. Mają przystojnych prowadzących i nic więcej. Tylko źle , źle , źle.Smutek i nostalgia. Dlatego spadek w oglądalności. Ludzie muszą mieć trochę optymizmu w informacjach. Dlatego jak reforma to sądy, jak wirus to tylko w koronie.
 0  
Do eksperta , ty tak poważnie ,czy ostatnimi czasy oglądałeś. Gwiezdnw Wojny.a może ty jdeowiec i za pis oddał byś życie ?
 4  
Ekspert gada jak stara baba , powtarza to co usłyszy w radiu Marian
 2  
Jak tam nic nie ma w tych faktach tvn tylko pis i pis to juz nie fakty tylko poko
 18  
"Fakty" TVN prawie zawsze zaczynają od PiS-u i często też kończą na PiS-ie. DDTVN (program śniadaniowy) też prawie codziennie wbijają PiS-owi. To już się przejada i stąd te spadki.
 18  
I jakie ma to znaczenie ??? W kółko to samo, raz jedna tuba propagandowa na czele innym razem druga, a to wciąż te same stacje.
 2  
Ostatnio naukowcy odkryli ,ze pies wąchający tyłek innemu psu otrzymuje więcej rzeczowych informacji niż człowiek oglądający TVP .HA HA HA
 9  
Widzę że mój kolega Piej bjak znowu działa.

Pozdrawia czujna Beata z Brukseli.
 1  
kazai ,cos w tym jest . jak bym wepchnoł nochal w kaczy zad to wreszcie bym sie prawdy dowiedział ,bo w tefałpe ni ch..ja !
 1