Łukasz Szewczyk11.02.2020 (13:40)7

TimeShift, CatchUP i reStart na stałe w dekoderach satelitarnych Cyfrowego Polsatu

Po przeprowadzeniu testów wśród abonentów Cyfrowy Polsat na stałe wprowadził nowe funkcje TimeShift, CatchUP i reStart do oferty i dekoderów satelitarnych EVOBOX HD i EVOBOX LITE.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

A 4k nadal brak...wprowadzają coś,co u konkurencji jest STANDARDEM od kilku dobrych lat! Oj Krok,Krok...Ty i Twoje,,byznesy"!
 11  
A co nc+ na to???tylko zapowiada od dawna opcje ogladania na 7 dn wstecz i nie ma
 8  
bardzo dobry dekoder,nawet można powiedzieć że zajebisty;)
 8  
Dlaczego te funkcje w Netii nie są dla każdego abonenta za darmo !
 2  
A 4k nadal brak...wprowadzają coś,co u konkurencji jest STANDARDEM od kilku dobrych lat! Oj Krok,Krok...Ty i Twoje,,byznesy"!
Też byłem przekonany że to już dawno w CP wejdzie a tu nic i tak mi zaświtało że w tym roku TV8K już będą dość popularne bo już nie tylko Samsung w to wchodzi to mnie by nie zdziwiło gdyby Solorz zaszalał i odrazu wypuścił dekoder z obsługą tego standardu, ale czy będzie co obejrzeć to wątpliwa spraw(nawet w 4K)
 2  
W Polsacie 8k,moze za 20 lat,narazie 4k ma tylko c+,UPC zapowiadalo dekoder 4k w tym roku,ale oni tez w chuja leca,z tymi zapowiedziami,tak jak z tel,komorkowymi mieli wprowadzic w2018 a wprowdzili kilka miesiecy temu.Polsat 4k wprowadzi moze za 10 lat,bo to ostatnia stacja,co stawia na technologie,nawet HD normalnego nie maja,tylko normalne hd nazywaja super hd
 2  
Solorz Żak wie, że większość ludzi nie korzysta z 4K to po co ma coś tworzyć dla kilkuset potencjalnych klientów xD

Rekin biznesu
 2