Łukasz Szewczyk11.02.2020 (15:31)1 komentarz

Serial "Święty" od marca w telewizyjnej Czwórce

W marcu 2020 roku TV4 rozpocznie emisję nowego serialu.
Serial "Święty" w TV4 / Fot. TV4
Serial "Święty" w TV4 / Fot. TV4
"Święty" to komedia obyczajowa, której głównym bohaterem jest ulubiona postać widzów serialu "Policjantki i Policjanci", legenda wrocławskiej policji- Mikołaj Białach, grany przez Mariusza Węgłowskiego. Tym razem Białach podejmuje się zupełnie nowej misji - sołtysa podwrocławskiego Uroczyska, w którym po odejściu ze służby otworzył bar "Święty Mikołaj". Pomagając pogrążonym w marazmie i zastraszonym mieszkańcom, Białach staje się prawdziwym szeryfem Uroczyska, a jego głównym antagonistą jest wpływowy biznesmen, Kordas, w rolę którego wciela się Michał Milowicz.
Jak zapewniają producenci, nowy serial to typowe i nietypowe sceny z życia małej społeczności, lokalne intrygi i kryminalne zagadki oraz osobiste perypetie bohaterów połączone są z dużą dawką humoru i zwrotów akcji.

Obok Mariusza Węgłowskiego i Michała Milowicza, w obsadzie "Świętego" widzowie zobaczą m.in.: Jolantę Niedźwiecką, Saszę Reznikowa, Elżbietę Trzaskoś, Pamelę Płachtij, Mariusza Dzyruka i Klaudię Sokołowską.

Premierowe odcinki serialu "Święty" od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00 (od 2 marca 2020 roku) na antenie TV4.

Reżyserem "Świętego" jest Katarzyna Buda, autorem scenariusza - Błażej Przygodzki, a producentką - Monika Galliot Salińska.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Komentarze (1 - 1 z 1)

reklamy muzyka fakty rmf
 1