Łukasz Szewczyk12.02.2020 (8:07)3 komentarze

Tamara Gonzalez Perea nową prowadzącą "Dance Dance Dance" w TVP2

Już w lutym startuje druga edycja tanecznego show TVP2. Do Tomasza Kammela dołączyła nowa prowadząca. Jest nią Tamara Gonzalez Perea.
Tamara Gonzalez Perea / Fot. Archiwum prywatne
Tamara Gonzalez Perea / Fot. Archiwum prywatne
Kilka dni temu ogłoszono, że nową jurorką "Dance Dance Dance" będzie aktorka Anna Mucha a wśród uczestników po raz pierwszy zatańczą dwa męskie duety - bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz oraz aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. To nie koniec zmian. Nową prowadzącą, która dołączy do Tomasza Kammela będzie Tamara Gonzalez Perea.

- "Dance Dance Dance" to format nieporównywalny z żadnym innym - zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem - mówi Tamara Gonzalez Perea blogerka i współprowadząca "Pytanie Na Śniadanie".

Pierwsze zmagania uczestników, którzy będą musieli odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie utworów, będzie można oglądać 29 lutego 2020 roku o godzinie 20:05 w TVP2. Na scenie zatańczą Kasia Stankiewicz z siostrą Anią, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, duet Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz wspomniani wcześniej Rafał Jonkisz z bratem Krzyśkiem, a także Rafał Mroczek z Przemkiem Cypryańskim.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Bardzo dobry program misyjny
 0  
Polsat wszystko przejmie, nawet lokalne rozgłośnie. A plebs się bawi.
 0  
Polsat wszystko przejmie, nawet lokalne rozgłośnie. A plebs się bawi.
Czego chcesz Polsat dekoncentruje media
 0