Łukasz Szewczyk13.02.2020 (12:52)20 komentarzy

W marcu ruszy Polsat Comedy Central Extra. Co w ramówce?

3 marca 2020 roku nadawanie rozpocznie stacja Polsat Comedy Central Extra. Kanał będzie dostępny dla klientów operatorów płatnej telewizji w całej Polsce na obecnej pozycji Comedy Central Family.
W marcu ruszy Polsat Comedy Central Extra. Co w ramówce?
W ramach portfolio kanałów telewizyjnych ViacomCBS kanał Polsat Comedy Central Extra zaoferuje zestaw międzynarodowych hitów komediowych oraz, dzięki współpracy z Telewizją Polsat, popularnych polskich produkcji komediowych. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oraz preferencje polskiej publiczności, która ceni rodzime komedie i poczucie humoru, oferta koncentrować się będzie na polskich serialach komediowych oraz formatach pochodzących z bogatych bibliotek obu partnerów.
- Współpraca w zakresie treści z wiodącymi lokalnymi partnerami jest częścią naszej strategii. Cieszymy się na współpracę z Telewizją Polsat ze względu na szerokie doświadczenie jeśli chodzi o lokalne produkcje komediowe. Dzięki temu możemy wzmacniać naszą ofertę programową i wyróżniać się na tle konkurencji -komentuje Gabor Harsanyi, VP and General Manager ViacomCBS Networks CEE.

- Widzowie szukają w mediach rozrywki, a współpraca Telewizji Polsat z ViacomCBS jest dla widzów gwarancją najlepszej, najciekawszej i najwyższej jakości oferty w tej dziedzinie. Z tak ważnym dla nas i doświadczonym partnerem jak ViacomCBS, stworzymy widzom doskonałe miejsce dla uśmiechu i dobrej zabawy - dodaje Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

Polsat Comedy Central Extra zaproponuje ulubione seriale komediowe, takie jak "Świat według Kiepskich", "I kto tu rządzi" oraz "Spadkobiercy", a także szeroki wybór kabaretów z popularnymi polskimi satyrykami. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom widzów, na antenę powróci również serial "Niania" z niezapomnianą kreacją Agnieszki Dygant. Brawurowe lokalne produkcje ViacomCBS: "Drunk History - Pół litra historii" oraz stand-upy pod szyldem "Comedy Club" oraz animacje dla dorosłych "Blok Ekipa" uzupełnią ofertę programową.

Fani zagranicznych seriali komediowych znajdą w programie kanału m.in. popularnych "Przyjaciół", "South Park", "Mike & Molly", "Dwie spłukane dziewczyny" oraz kultowy serial "Allo Allo".

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

Coraz więcej polskiej sieczki ... A Kiepscy na Comedy Central to totalna porażka i dno dla tego kanału.

Solorz: już 20 kanałów polsat to samo gów** transmituje, jeszcze ci mało? Przestań to badziewie propagować (Kiepscy, Graczykowie, Blok ...
 72  
Przeciez atm rozrywka juz jest kolejny polsatowski gniot pewnie
 56  
" Polsat Comedy Central Extra." .... słowo EXTRA nijak będzie się miało do zawartości tego kanału.
 54  
Dno !!!! Kolejne !!!!
 44  
Kurcze, a gdzie Miodowe Lata?
 38  
W ramówce powtórki powtórki i jeszcze raz powtórki. Potrzeba kolejnego kanału...
 33  
Kolejny kanał zniszczony do cna. Ogłupianie społeczeństwa trwa w najlepsze. Przoduje w tym niejaki Solorz, proponując najgłupszą z możliwych rozrywek dla ciemnego ludu nadając na 15-stu kanałach te same gnioty i audycje sprzed 10-ciu lat.

CC stacza się tak samo jak kiedyś MTV, jak teraz Discovery Channel i jak większość szmacianych kanałów ....

Comedy Central - Rest In Peace
 32  
Hahahaha.

Nikt by się nie domyślił, że Polsat puści swoje największe hiciory sprzed kilkunastu lat :D
 27  
Te seriale nie były takie złe, ale kilkanaście lat temu. Zarabianie na nich ponownie to czyste łajdactwo. A liczba reklam zapewne wzrośnie. Nie dostając żadnych premier.

Co gorsza Polsat już próbuje ruszyć kolejny kanał Sundance TV
 27  
Najlepsza nazwa to Polsat Kiepski.
 20