Łukasz Szewczyk14.02.2020 (9:21)brak komentarzy

Nowe serie wydawnicze Bauera o miłości na Walentynki

W Walentynki (14 lutego 2020 roku) w sprzedaży pojawią się dwie nowe serie wydawnicze. Po raz pierwszy na polskim rynku ukażą się zbiory miłosnych opowieści stworzonych specjalnie dla kobiet dojrzałych.
"Zdarzyło się naprawdę" to wspólny tytuł dwóch serii książek i czasopism o dojrzałej miłości. Ich bohaterki dawno mają za sobą pierwsze uniesienia, a miłość odnajduje je w najmniej spodziewanym momencie.
"Po prostu miłość" - numer 1
"Po prostu miłość" - numer 1
Do rąk czytelniczek trafią dwie serie wydawnicze: Seria "Po prostu miłość" przeznaczona dla pań w wieku 40+, opisująca już nie nastoletnie zauroczenia, ale poważne uczucia, dla których czasem warto odmienić życie oraz "Srebrna miłość" - zbiór opowieści przeznaczony dla czytelniczek w wieku 60+, wydrukowany powiększoną czcionką.

Każdy ze zbiorów zawiera 12-14 opowiadań opartych na autentycznych relacjach bohaterek. Książkom towarzyszy niewielkie czasopismo z materiałami o miłości polskich i zagranicznych gwiazd, o idealnych mężczyznach i najwspanialszych ślubach. Czasopismo zawiera również tematyczną, miłosną krzyżówkę.

Srebrna miłość - nr 1
Srebrna miłość - nr 1
Poszczególne wydania serii dostępne będą przez miesiąc w placówkach Poczty Polskiej, w salonikach prasowych i kioskach oraz w księgarni internetowej Czytelnia.pl.