Łukasz Szewczyk14.02.2020 (12:50)4 komentarze

Telewizyjny hit wszech czasów "Słoneczny patrol" w zremasterowanej wersji w TV4

Jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji - "Słoneczny patrol" - w jakości HD, panoramicznym formacie i w nowej oprawie muzycznej - od marca 2020 roku będą mogli oglądać widzowie Czwórki.
Spektakularnie odnowiony serial powraca na ekrany po gruntownym remasteringu, w ramach którego oryginalne negatywy kręconej na taśmie filmowej 35 mm produkcji zostały zeskanowane, zdygitalizowane i ponownie zmontowane, dla uzyskania obrazu w standardzie High Definition i formacie 16:9. Oprócz strony wizualnej unowocześniono też ścieżkę dźwiękową - obok oryginalnego tematu przewodniego w oprawie muzycznej znalazło się kilkaset nowych piosenek.
"Słoneczny patrol" to prawdziwy fenomen, z oglądalnością na poziomie 1,1 miliarda osób wpisany do Księgi Rekordów Guinnesa za największą globalną widownię telewizyjną i okrzyknięty przez tygodnik Entertainment Weekly "najpopularniejszym serialem w historii planety" . Produkcja, która przyniosła światową sławę takim gwiazdom jak David Hasselhoff, Pamela Anderson czy Carmen Electra - emitowana dotąd w 48 językach i w ponad 200 krajach - od 31 lat nie schodzi z ekranów, w niemieckiej RTL wciąż uzyskując udziały powyżej średniej stacji.

Serial opowiada o grupie ratowników z Los Angeles patrolujących słynne plaże Malibu. Zespołem młodych i utalentowanych ludzi kieruje doświadczony porucznik Mitch Buchannon (David Hasselhoff), który dla swoich podwładnych jest mentorem nie tylko w sprawach zawodowych. Dramatyczne sytuacje na służbie, widowiskowe akcje ratunkowe oraz życiowe i miłosne perypetie bohaterów rozgrywają się w efektownych kalifornijskich plenerach, które dzięki remasteringowi widzowie "Słonecznego patrolu" po raz pierwszy będą mogli oglądać w doskonałej jakości obrazu i w pełnej kolorystycznej krasie.

Odnowiony "Słoneczny Patrol" od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00 (od 2 marca 2020 roku, emisja po dwa odcinki) na antenie TV4.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Hit na miarę filmu "Zenek".
 11  
farba podkładowa pod REKLAMY
 2  
zremasterowany - jprdl
 1  
Lepiej niech kontynuują Hawaii 5-O dałbym tez w TV4 Breaking Bad
 2