Łukasz Szewczyk14.02.2020 (13:13)16

UPC Polska: Wzrost do 1,48 mln abonentów. Już 731 tys. użytkowników platformy Horizon

Sieć UPC Polska rok 2019 kończy wzrostem ogólnej liczby abonentów. Przybywa użytkowników telewizji cyfrowej oraz internetu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

A ja mam dekoder mediabox hd pvr i peace hd i nie potrzebuje tego horizona który jest gównianym dekoderem.
Wezmę UHD 4K gdy będzie dekoder nowy i dopracowany.
 8  
Artykuły o UPC już nie zaczynają się słowami /Upc największy operator kablowy w Polsce/.Vectra po kupnie MM utarła Upc nosa ilością abonentów.Cieszy mnie ten Fakt bo popieram co jeszcze jest Polskie,i niech ludzie piszą co chcą na temat Vectry,ważne że pieniądze zostają w kraju.
 6  
Ci co wybrali ofertę UPC nawet nie wiedzą w co się wpakowali ale dowiedzą się.Nie ma to jak na sobie odczuć skutki swojego złego wyboru.UPC od dawna jest jednym z najgorszych usługodawców internetu i telewizji.
 1  
upc jak dla mnie jest lepsze od vectry miałem vectrę 4 lata i nie było tygodnia bez awarii. wszystko zależy od lokalizacji.
 3  
miałem kiedyś Vectrę i nigdy więcej!!! Braki programowe, dublujące się kanały sd i hd i ten ich internet - błagam, ale w porównaniu z UPC to sto lat za...Wróciłem do UPC i mam spokój, wszystko działa jak trzeba, speedtest.pl pokazuje faktyczną prędkość - tą z umowy, a jkanałów tv oglądam może 20 i te mi wystarczą. Do tego horizon go poza domem, czasem się przydaje, a że nie można oglądam wszystkich kanałów jak się nie ma neta UPC to wiem o tym, bo mi wytłumaczono i tym bardziej, że to usługa w cenie i innych operatorów też nie działają wszystkie kanały na GO.
Rozumiem, że można narzekać na Multimedię, bo to był operator pożal się Boże, ale UPC jest spoko. Taka prawda, że lepszego operatora od UPC jeszcze nie ma i pewnie długo nie będzie.
 1  
a co co komu BOLLYWOOD co tam niby takiego ciekawego? pewnie nie większa oglądalność niż Rydzyka
 0