Łukasz Szewczyk18.02.2020 (17:17)8 komentarzy

Liga Mistrzów na platformie Ipla. Wybrane mecze w 4K

Po zimowej przerwie powracają najważniejsze piłkarskie rozgrywki klubowe Starego Kontynentu. Wybrane mecze widzowie internetowej platformy Ipla zobaczą w jakości 4K
Polsat Sport Premium - studio Ligi Mistrzów
Na zieloną murawę wracają rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA. Największe gwiazdy futbolu dostarczą niesamowitych emocji i wrażeń - pierwsze, rozpoczynające 1/8 finału spotkania odbędą się dzisiejszego wieczoru. O godz. 20:50 spotkają się: Borussia Dortmund z Paris Saint-Germain - mecz komentować będą Marcin Feddek i Roman Kołtoń, a Atletico Madryt z Liverpool FC - z komentarzem Bożydara Iwanowa i Andrzeja Niedzielana.
Wybrane spotkania Ligi Mistrzów UEFA dostępne będą w jakości 4K. Jakością tą po raz pierwszy będą mogli cieszyć się użytkownicy IPLI korzystający z Apple TV 4K. Pierwszym meczem w rozdzielczości 4K będzie spotkanie Chelsea - Bayern, które odbędzie się już za tydzień, 25 lutego.

W czwartek, 20 lutego rozpocznie się także faza pucharowa Ligi Europy UEFA. Wśród meczów, które dostępne będą wyłącznie w IPLI, znalazły się: Sporting Lizbona - Istanbul Basaksehir, CFR Cluj - Sevilla FC, AZ Alkmaar - LASK Linz oraz APOEL Nikozja - FC Basel.

Wszystkie mecze obu prestiżowych rozgrywek wraz z ich najciekawszymi akcjami i najpiękniejszymi golami będzie można oglądać online w serwisie rozrywki internetowej IPLA, po wykupieniu dostępu do pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM. W cenie 40 zł/30 dni widzowie otrzymają: wszystkie mecze na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam, ok. 8 godzin dziennie relacji na żywo oraz programów okołomeczowych - analiz, reportaży, wywiadów, komentarzy doświadczonych ekspertów.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Polsat kiedy ( Polsat Sport Premium 4K ) dla wszystkich CP/Netia ? A nie tam ochłapy w Ipli .
 3  
Jeszcze troche i te złodzieje stracą LM mam nadzieje oby C+ postarało sie o prawa
 26  
Płacę im 30zl miesięcznie w Netii,za to;żeby oglądać jak Wichniarek radzi sobie z kurakiem;),a teraz mam bulić dodatkowy cash;za to,aby oglądać mecz w rozdzielczości,która na zachodzie jest STANDARDEM?!?! A co z,,superhd"?Zygmunt,Ty i Twoja zachlanność robią mi wieczór! W dekodery zainwestuj,a nie idziesz w polśrodki! Popieram wpis powyżej,aby LM wróciła do C+
 25  
na TVP1 dziś: Tottenham - Leipzig a jutro na RTL - LE: Bayer - FC Porto
 1  
NIGDY !!!
 3  
Ipla, jakość VHS w rozdzielczości 4k.
 9  
Smażenie schabowego w 4K.. mmmmmmmmmm

Dlaczego we wczorajszym studiu Ligii Mistrzów nie było Kuchni Mistrzów? Jestem zawiedziony.
Jedyny pozytyw to Gmoch!!! Jacek Gmoch!!! :)
 4