Łukasz Szewczyk19.02.2020 (17:21)5 komentarzy

Drugi sezon "To Był Rok!" wiosną w TVP1. Zielińska i Kurzajewski nowymi kapitanami drużyn

Drugi raz rodzinne show "To Był Rok!" połączy pokolenia. Marzena Rogalska, znów zabierze widzów w niesamowitą podróż w czasie, w której nie zabraknie ducha rywalizacji i nutki nostalgii.
"To Był Rok" w TVP
Program "To Był Rok!" to wehikuł czasu, który za sprawą bogatych zbiorów archiwalnych Telewizji Polskiej oraz historii opowiadanych przez uczestników przenosi widzów w przeszłość i pozwala im na nowo odkryć czar dawnych lat.
Nowi kapitanowie - aktorka Katarzyna Zielińska i dziennikarz Maciej Kurzajewski - w każdym odcinku zaproszą do swoich drużyn inne gwiazdy. Głównym punktem widowiska będzie rywalizacja drużyn przebiegająca w sześciu rundach, w których uczestnicy odpowiedzą na pytania dotyczące ówczesnej popkultury, obyczajów życia codziennego, mody, sportu, motoryzacji, zabawek czy staromodnych gadżetów. Nastrój podkreślą zaskakująca scenografia oraz barwne kostiumy i make-up uczestników, wiernie oddające realia minionych lat.

Co tydzień w show pojawi się gość muzyczny, który zaśpiewa wybrany przebój danego roku, a swoje składanki utworów wykonają także prowadząca i kapitanowie. W finale każdego odcinka publiczność wskaże zwycięską drużynę.

Drugi sezon programu "To Był Rok!" od 15 marca 2020 roku w TVP1.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Subwoofery i kolumny tego napięcia nie wytrzymają. Gdyby jeszcze byłaby tam Koroniewska. ×DDD
 2  
Te dwie panie irytują jeszcze bardziej niż Wkurzajewski. Im naprawdę się wydaje, że są dowciapne i wyluzowane.
 5  
Tylko, że Zielińska jest przystojna ;)
 2  
Ciekawe, czy Zielińska w wersji eco, czy ta z hamburgerem i Karolakiem.
 2  
@energy_drink, po twoim nicku to po 4 RedBullach, Zielińska może mieć doładowanie powyżej 20 GB w Play na kartę imho :D
 2