Łukasz Szewczyk19.02.2020 (18:09)2 komentarze

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji. Poprowadzi nowy program w TTV

Wiosną 2020 roku na antenie TTV nowość z Katarzyną Bosacką w roli prowadzącej.
Katarzyna Bosacka
"DeFacto Bosacka" będzie programem o charakterze poradnikowym, którego formuła porusza zagadnienia związane między innymi z ekologią, higieną, zdrowym odżywianiem oraz funkcjonowaniem w stylu "zero waste".
- Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym - komentuje Katarzyna Bosacka. - Przez przeszło 20 lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją - żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową - i przy niej pozostanę. Tym bardziej, że jako mama czwórki dzieci sama jestem żywo zainteresowana, w jaki sposób można na co dzień poprawiać jakość swojego życia - dodaje.

Premierowe odcinki "DeFacto Bosacka" emitowane będą od 23 marca, trzy dni w tygodniu o godz. 16:15.

- Rozszerzamy portfolio programowe TTV, a obecność Katarzyny Bosackiej w wiosennej ramówce kanału to dla nas możliwość, by wzmocnić ofertę poradnikową stacji - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Katarzyna Bosacka z branżą medialną związana jest od lat. W jej dorobku znajdują się nie tylko programy telewizyjne, które prowadziła na antenie TVN Style - spod jej pióra wyszło również 10 książek o tematyce edukacyjnej.

Komentarze (1 - 2 z 2)

no i bardzo dobrze
 4  
Zdrowe żywienie i taki wygląd? XD
 4