Łukasz Szewczyk21.02.2020 (7:59)1 komentarz

TVP zorganizuje III Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach

Prezes Telewizji Polskiej spotkał się z prezydentem Kielc. Tematem rozmów były plany dotyczące dalszej współpracy podczas organizacji Festiwalu Muzyki Tanecznej na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach.
TVP zorganizuje III Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach
- Telewizja Polska dostrzegła potencjał muzyki tanecznej, która odnosi olbrzymie sukcesy na polskich i zagranicznych scenach. Poprzednie dwie edycje Festiwalu Muzyki Tanecznej rozśpiewały i roztańczyły Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach, gromadząc miliony widzów przed telewizorami, a to pokazuje, że Polacy kochają taką muzykę, chcą się przy niej bawić i jednoczyć. Telewizja publiczna zaspokaja wszystkie gusta, ma bardzo bogaty i różnorodny repertuar muzyczny na swoich antenach, dlatego kontynuuje organizację wydarzeń muzycznych, które cieszą się tak ogromną popularnością i są gwarantem sukcesu - powiedział Jacek Kurski, Prezes Telewizji Polskiej.
W Amfiteatrze Kadzielnia zabrzmią największe muzyczne przeboje muzyki dance. Gwiazdy disco polo i dance grają kilkaset koncertów rocznie, a ich teledyski mają milionową oglądalność w internecie. Na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach spotkają się największe gwiazdy tego gatunku z Polski i zagranicy.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Znów powyginam śmiało ciało
 0