Łukasz Szewczyk21.02.2020 (8:04)3 komentarze

TVP sprzedaje bilety na nagranie "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Kto wystąpi w programie?

Telewizja Polska po raz pierwszy rozpoczyna sprzedaż biletów na organizowane przez siebie nagrania na żywo. Projekt dotyczyć będzie muzycznego show "Star Voice. Gwiazdy mają głos", którego nagrania odbywać się będą od 28 lutego, w każdy piątek, w studiu TRANSCOLOR pod Warszawą.
Jury programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w TVP2
W programie "Star Voice. Gwiazdy mają głos" aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne. Jury oceni każdy występ, jednak to widzowie TVP2 zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny.
Występy uczestników oceniać będzie jury w składzie: niekwestionowana królowa czeskiej estrady - Helena Vondrackova; piosenkarka Majka Jeżowska oraz jeden z popularniejszych polskich komików Mariusz Kałamaga.

Uczestnikami pierwszej edycji programu będą m.in.: Aleksandra Szwed, Robert Koszucki, Jacek Lenartowicz, Marcin Urbaś, Monika Pyrek, Beata Chmielowska-Olech, Tadeusz Chudecki.

Po raz pierwszy w roli prowadzących zobaczymy Michalinę Sosnę i Mariusza Czerkawskiego.

O choreografię zadba znany z popularnych programów tanecznych Tomasz Barański. Nie zabraknie też pięknych kostiumów, scenografii i spektakularnych efektów pirotechnicznych.

Bilety w cenie 30 zł można nabyć na każdy program już teraz w serwisie ebilet.pl. Nie dotyczy to finałowego odcinka, na którego wejściówki będą dostępne dopiero w maju (15 maja przewidywany jest wielki finał). Organizatorzy przewidzieli także bilety rodzinne ze zniżką 25% - wejście z biletem czteroosobowym wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły na wydarzenie w tym samym momencie.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ja bym zadał pytanie jaki desperat kupi te bilety?
 5  
Ja bym chetnie kupił bilet nawet za 49.99zł gdyby w programie występowała funkcjonariusz Holecka
 5  
Od 2016 roku:
2016 – 376 mln zł z abonamentu;
2017 – 355 mln zł z abonamentu, 266 mln rekompensaty, w sumie 621 mln zł;
2018 – 385 mln zł z abonamentu, 594 mln rekompensaty, w sumie 979 mln zł;
2019 – 331 mln zł z abonamentu, 1,127 mld rekompensaty w sumie 1,458 mld zł.
2020 - 1,95 mld zł w papierach skarbowych.

Maaaaaaaało...ciagle mało:D :D :D
 0