Łukasz Szewczyk21.02.2020 (8:43)2

Mecze z udziałem Bayernu Monachium, Borussii Dortmund, Juventusu FC i Realu Madryt hitami weekendu w Eleven Sports

W weekend ELEVEN SPORTS pokaże starcia trzech głównych kandydatów do mistrzostwa Niemiec. Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego zagra z SC Paderborn 07, Borussia Dortmund Łukasza Piszczka zmierzy się Werderem Brema, a RB Lipsk spotka się z FC Schalke 04. W lidze włoskiej najciekawiej zapowiada się rywalizacja drużyny Wojciecha Szczęsnego, Juventusu FC, ze SPAL 2013, którego barwy reprezentują Thiago Cionek, Arkadiusz Reca i Bartosz Salamon.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ha, śmieję się, bo widać, że Krzysztof Piątek przechodząc do Herty, trochę namieszał Canalowi+.
Do tej pory, gdy Eleven, jako że zgodnie z umową ma prawo pierwszeństwa, wybierał prawie zawsze mecz Bayernu (poza pojedynczymi wyjątkami, gdy np Borussia gra z Schalke), to automatycznie Canal+ wybierał Borussię Dortmund.
A teraz widać, że C+ zamiast Borussi wybrał mecz Herty, co myślę jest na rękę Eleven, która dzięki temu praktycznie po raz pierwszy od czasu podziału praw, pokaże w danej kolejce i mecz Bayernu i Dortmundu. I myślę, że co by nie mówić o Piątku, to uważam, że nadal ciekawszym wyborem jest mając w u nas znacznie więcej fanów Borussia, a nie Herta, która i jest zdecydowanie słabsza i mniej się liczy - przynajmniej w obecnym sezonie i jak dla mnie obecość w niej Krzysztofa Piątka, co najwyżej w minimalnym stopniu podnosi jej atrakcyjność dla polskiego widza, szczególnie, że kibice, którzy to śledzą, to wiedzą, że Piątek ewidentnie spadł z formą, którą zachwycał w Genui czy chwilę po przejściu do Milanu.
Dlatego wygranym jest tutaj Eleven, bo tak czy inaczej zawsze pokaże 2 z 3 najbardziej interesujących polskiego kibica meczów, zaś Canal+ będzie miał teraz dylematy, czy pokazywać Hertę czy Dortmund :)))
 1  
To już nie moge sie doczekać występu nieudacznika ciekawe co będzie tym razem dobije z 2m czy tradycyjnie z karnego to będzie cudowny weekend
 1