Łukasz Szewczyk21.02.2020 (10:59)12 komentarzy

TVP rezygnuje z serialu "Rodzinka.pl"

Zła informacja dla sympatyków serialu "Rodzinka.pl"
"Rodzinka.pl" - sezon VIII
- TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu "Rodzinka.pl". Czas więc się pożegnać - napisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska.
Telewizja Polska potwierdza informacje o zakończeniu produkcji serialu. Jak tłumaczy publiczny nadawca, decyzję podjęto z powodu niezadowalających wyników oglądalności. Z analizy TVP wynika, że większą popularnością cieszą się starsze odcinki serii.

Wiosną 2020 roku telewizyjna Dwójka wyemituje premierowy, finałowy 16 sezon serialu "Rodzinka.pl".

Komentarze (1 - 10 z 12)

Ufff, w końcu !!!!!!!
 31  
Wszyscy z tej ekipy płaczą z tego powodu na swoich instagramach, facebookach i twitterach. Chyba myśleli, że dociągną do swoich emerytur. Teraz trzeba prosić o robotę w innych telenowelach.
 22  
Wszyscy z tej ekipy płaczą z tego powodu na swoich instagramach, facebookach i twitterach. Chyba myśleli, że dociągną do swoich emerytur. Teraz trzeba prosić o robotę w innych telenowelach.
Jakby nie patrzeć dla nich to strata pewnego dochodu. Niestety takie są uroki seriali. Przyzwyczaisz się do pewnych wynagrodzeń. Jedni mają szczęście i grają po 20 lat i później jest problem gdy nastąpi koniec serialu jak i koniec dochodu. Nie piszę tego z zazdrości lecz stwierdzam, że seriale dla aktorów mają swoje plusy oraz minusy.
 13  
Muszą zrobić miejsce na Zenka w wersji serialowej ;-)
 12  
W końcu!!! Dziękujemy.
 10  
Można nakręcić drugi sezon Patologia PL.
 13  
Wiosną 2020 roku telewizyjna Dwójka wyemituje premiery, finałowy 16 sezon serialu "Rodzinka.pl"16 sezon16 sezon16 sezon to jaki drugi.
 6  
teraz będzie ilove zenek nonstop!
 4  
Wreszcie - można by rzecz. Tylko co to zmieni, skoro na jego miejsc powstanie kolejna wydmuszka. Wszak budżet coraz większy, ale ilość pieniędzy na konkretne pozycje zostaje taka sama.
 2  
Patrząc na fabułę serialu wraz z czasem i dorastaniem głównych bohaterów kiedyś musiał być koniec. Ponieważ główny zarys serialu tracił swój urok. Niedługo musieli by wplatać patologie ala tvn aby oglądalność trzymała poziom
 3