Łukasz Szewczyk25.02.2020 (14:21)brak komentarzy

Kryminalna wiosna na antenie ID

Wiosną 2020 roku kanał ID zaprosi widzów do tajemniczego, kryminalnego półświatka.
Kryminalna wiosna na antenie ID
Pod koniec lutego na antenie ID pojawił się program "Taśmy zbrodni". Ta przełomowa seria o prawdziwych przestępstwach wykorzystuje zdjęcia z kamer policyjnych z posterunków w całych Stanach Zjednoczonych. Detektywi rozwiązują kryminalne zagadki na oczach widzów. Dzięki tej innowatorskiej technice filmowej, możemy uchwycić trudne i ekscytujące momenty policyjnego śledztwa.
Kolejną propozycją stacji jest "Autostopem po śmierć" - mrożąca krew w żyłach produkcja przedstawia tragiczne historie, w których pozornie nieszkodliwi kierowcy okazują się mieć zbrodnicze alter ego. "Zbrodnia prosto z serca" to kolejna propozycja stacji. Mówią, że miłość napędza świat, ale czy potrafi też zabrać życie? To program o zabójstwach, za którymi stoi prawdziwa namiętność, seks i zazdrość.

Wiosną do oferty programowej wejdzie także "Kiedy morderca puka do drzwi". Seria pokazuje życie zwykłych, szczęśliwych rodzin, uwiecznione na domowych kamerach bezpieczeństwa. Urodziny, wspólne kolacje, spokojne wieczory przed telewizorem... aż nagle idylliczną atmosferę zaburzają tragiczne wydarzenia.