Łukasz Szewczyk25.02.2020 (16:50)1 komentarz

"Włącz zdrowie", "Bajeczna przemiana", "Doktor B" wiosną w Discovery Life

Premierowa wiosna w Discovery Life.
Agata Młynarska
26 lutego startuje premierowy projekt Discovery Life "Włącz zdrowie", który opiera się na dwóch filarach. Pierwszy z nich stanowi ogromne zainteresowanie Internetem jako podstawowym źródłem wiedzy, drugi to fascynacja tematyką związaną ze zdrowiem: od profilaktyki, przez skuteczne diagnozowanie, leczenie chorób cywilizacyjnych, dietetykę, aż po sprzyjające zdrowiu modele życia. Cykliczny, emitowany na żywo program będzie miał swoją premierę w Internecie na kanale YouTube TVN, by następnie, w nieznacznie zmodyfikowanej formie, trafić na antenę kanału Discovery Life. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi poprowadzi ambasadorka kanału, Agata Młynarska. Dziennikarka spotka się między innymi z lekarzami, dietetykami, naukowcami, ludźmi, którym udało się pokonać daną chorobę, wynalazcami rewolucyjnych sposobów leczenia. Gościem pierwszego odcinka internetowo-telewizyjnego cyklu będzie Małgorzata Rozenek-Majdan, która opowie o własnej, niełatwej drodze do szczęśliwego macierzyństwa dzięki metodzie in vitro. Niedawno widzowie mogli obejrzeć na antenie Discovery Life jej film dokumentalny "In Vitro. Nauka czy cud?".
Z kolei Ewa Drzyzga powraca z nowymi odcinkami programu "Raport Life". W każdym odcinku prowadząca przedstawia garść gorących informacji i felietonów. W programie zobaczymy naukowców, lekarzy i wynalazców, którzy zaprezentują najnowsze sposoby leczenia. Polscy i światowi eksperci omówią skuteczne metody zapobiegania chorobom. Widzowie zobaczą też medyków dokonujących cudów oraz zapoznają się z gadżetami ułatwiającymi pełnowymiarową troskę o dobrą kondycję.

Antonella nigdy nie miała czasu dla siebie, Selena chciałaby zmienić swój styl, a Chiara do tej pory chowała się za ekranem komputera i wybierała wirtualną rzeczywistość. Wszystkie te kobiety łączy jedno pragnienie - chcą uwierzyć w siebie i coś zmienić. Włoska pisarka i stylistka Carla Gozzi w programie"Bajeczna przemiana" pomoże im odkryć dawno zapomnianą kobiecość.

Wiele osób, chcąc spełnić marzenie o poprawie swojego wyglądu, decyduje się na bolesne zabiegi.Niestety, po nieudanej operacji plastycznej muszą mierzyć się z katastrofalnymi skutkami. Na ratunek przychodzi "Doktor B". Chirurg Bülent Cihantimur w swoim programie zmieni życie ludzi i pomożeim odzyskać poczucie własnej wartości, a przede wszystkim zdrowie. Jego misją jest naprawianie błędów kolegów po fachu. Razem ze swoim zespołem chce dać drugą szansę osobom cierpiącym na poważne problemy wynikające z nieudanych operacji chirurgicznych w Stambule.Czy uda mu się pomóc wszystkim pacjentom?

Komentarze (1 - 1 z 1)

Będą relacje znad polskiego morza?
 1