Łukasz Szewczyk25.02.2020 (17:28)3 komentarze

Filmowo-serialowa wiosna w telewizji Metro

Wiosna z telewizją Metro zapowiada się filmowo. Widzowie przeniosą się do świata najlepszych produkcji, a serialowi bohaterowie przyprawią ich o niezapomniane emocje.
Telewizja METRO
Na początek coś dla miłośników zakupów i aukcji magazynowych. Bohaterowie tego programu rozrywkowego mają niepowtarzalną okazję do kupienia w ciemno prawdziwych skarbów. Niestety zdarza się też, że trafiają im się prawdziwe buble. W lutym i w marcu na antenie Metra widzowie będą mogli obejrzeć "Wojny magazynowe", w których licytacje w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Czy chociaż jednemu z bohaterów programu uda się zarobić fortunę?

Kolejną propozycją stacji będą "Kości", czyli coś dla fanów seriali z kryminalną zagadką w tle! Ona - perfekcyjna i profesjonalna, dobrze sprawdza się w laboratorium. Gorzej odnajduje się w relacjach międzyludzkich. Po konsultacji jednej ze spraw z agencją FBI dostaje do współpracy agenta specjalnego. Razem mają rozwiązywać sprawy kryminalne, zajmując się identyfikacją szczątków ludzkich. Mimo że między współpracownikami dochodzi do częstych kłótni, razem tworzą idealny duet.
Wiosenna ramówka telewizji Metro to także filmy. Spośród propozycji, które wiosną pojawią się na antenie, znajdą się takie tytuły, jak: "Epidemia strachu", "Zimowa opowieść", "Jarhead 2: W polu ognia", "Ostatni bastion", "Kolekcjoner", "Podwójne ryzyko" czy kolejne części "Nagiej broni".

Komentarze (1 - 3 z 3)

ekscytujace powtorki z innych kanalow zenada
 4  
A co kolega chciałby w darmowym kanale telewizji naziemnej? Hitów niczym w Canal+, HBO, AMC czy CBS?
 2  
mnie zastanawia dlaczego na tych naziemnych kanałach nie puszczają takich hitów jak np. Moda Na Sukces, Santa Barbara, Dynastia, Pokolenia. Przecież oglądalność mieliby od razu wyższą i to o wiele.
Korona(wirus) królów 28.02.2020 (12:15:19)
 2