Łukasz Szewczyk25.02.2020 (19:47)3 komentarze

Nowa para prowadzących i nowa pora emisji "Dzień dobry TVN"

Sporo zmian wiosną 2020 roku w śniadaniowym programie telewizji TVN.
Paulina Krupińska i Damian Michałowski
Od 2 marca 2020 roku program "Dzień dobry TVN" będzie nadawany o nowej porze - codziennie od godziny 8 rano i będzie emitowany do godziny 11.30. To jednak nie koniec zmian.
Wiosną w "Dzień dobry TVN" pojawi się nowa para prowadzących - modelka i prezenterka Paulina Krupińska oraz dziennikarz Radia Zet Damian Michałowski, Śniadaniowe show TVN wciąż prowadzić będą także Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Na wiosnę redakcja programu przygotowała kilka nowych propozycji dla widzów. Pojawi się codzienny cykl metamorfoz "Raz, dwa, trzy - piękna Ty", w którym będzie można zobaczyć efekty pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów. Z kolei cykl ogrodniczy "Co z tego wyrośnie?" to porady dotyczące pielęgnacji roślin oraz wskazówki, jak prowadzić własny "warzywniak".

W cyklu "Sama to ogarniesz!" dwie prowadzące pokażą w nim, jak naprawić różne sprzęty w domu, jak korzystać z narzędzi typu kombinerki oraz jak samemu i bez wydawania dużych pieniędzy zaaranżować mieszkanie, zrobić proste ozdoby i przeprowadzić nieskomplikowane remonty. W weekendowym "Świecie według Tadka" będzie można poznać różne sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Tak-tak, telewizja (obojętnie jaka) musi nam wytłumaczyć, jak mamy rozumieć świat. Jak byśmy sami nie wiedzieli. Bez każdej telewizji i ich tłumaczeń życia, można się spokojnie obejść, być przez to lepszym człowiekiem :)
 10  
TVN 7 powinien zmienić to logo czas wsadzić i 7 i napis w kółko umieścić go obok siódemki poziomo pinowo lub pod siódemką
 5  
Kiedy wyleci nawiedzona para p. Kinga i p. Kraśko?
 3