Łukasz Szewczyk28.02.2020 (8:05)1 komentarz

Filmowo - serialowa wiosna w TVP HD

W tym roku wiosną TVP HD zaprezentuje nowości serialowe i filmowe.
Nowa oprawa TVP HD
Na wiosną 2020 roku kanał TVP HD przygotował nowe seriale, a w nich trzymające w napięciu zagadki przeplatane są z prywatnymi perypetiami bohaterów. Pierwsza nowość to "Detective MacLean". Allison McLean twarda i stanowcza Pani detektyw, a także matka i żona. W czasie jednej z akcji jest zmuszona zaaresztować własnego brata, który trafia do więzienia. Życie Allison i jej rodziny wywraca się do góry nogami, gdy biorą pod swój dach dwójkę bratanków.
Z kolei bohaterami serialu "Świeża krew" są dwaj młodzi i ambitni stróże prawa: policjant Rash Sayyad i pracownik Urzędu ds. Ścigania Nadużyć Gospodarczych, Stefan Kowalski. Oprócz pasji i energii łączy ich jeszcze jedno: obaj są potomkami imigrantów, Brytyjczykami w pierwszym pokoleniu. Rodzice Rasha pochodzą z Iranu, a Stefana z Polski.

Wiosną TVP HD poleca takżę weekendowe pasmo filmowe w sobotę oraz w niedzielę. Wśród filmów widzowie znajdą filmy kryminalne ("Sztuka morderstwa", "Ręka diabła") oraz thrillery ("To nie mój mąż"). Wtorkowe pasmo filmowe zarezerwowano dla kina rodzinnego, komedii romantycznych i dramatów obyczajowych (m.in. "Folkowy idol i zabawny gość" o tym jak ważna w życiu jest przyjaźń czy "Godzina później" o tym jak przypadkowe spotkanie może zmienić nasze życie).

TVP HD proponuje też najnowsze sezony znanych i lubianych polskich seriali m.in. "Ojca Mateusza", "Komisarza Alexa", "Rodzinki.pl", czy "O mnie się nie martw". W paśmie porannym od poniedziałku do piątku będzie można oglądać turecki serial "Wieczna miłość".

Komentarze (1 - 1 z 1)

takie tvp seriale w lepszej rozdzielczości.
 4