Łukasz Szewczyk02.03.2020 (11:44)2 komentarze

"Milionerzy" wiosną wracają do TVN

Hubert Urbański i 12 pytań do miliona. Po zimowej przerwie na antenę TVN wracają "Milionerzy".
Hubert Urbański prowadzący "Milionerów" w TVN
Który ssak się nie spoci? Czy ryś polski to gołąb? Jakie są różańcowe tajemnice chwalebne? Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121? Te pytania potrafią wywołać uśmiech, ekscytację lub zjeżyć włos na głowie! Kiedy zasiada się z Hubertem Urbańskim oko w oko, zaczyna się prawdziwa gra. Choć nic nie jest pewne i los odmienia się niespodziewanie, gwarantowane są emocje, dobra zabawa, humor prowadzącego.
O tym, że warto dać szansę szczęściu, przekonała się już trójka zwycięzców. Krzysztof Wójcik, Maria Romanek i Katarzyna Kant-Wysocka wiedzą, jak to jest trzymać w rękach czek na milion złotych! Każdy z nich miał swój sposób na grę, na opanowanie emocji, oszacowanie ryzyka, skorzystanie z pomocy, zaufanie intuicji. W tej grze może wygrać każdy.

Premierowe odcinki nowego sezonu teleturnieju "Milionerzy" od poniedziałku do czwartku o godz. 20.55 (od 2 marca 2020 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 2 z 2)

To ma sens jak odcinek będzie trwał 1h w jednym odcinku przez 15 min bo tyle trwa odcinek nie dojdzie uczestnik do miliona i staje się to nudne. Milionerzy trwają tyle co teleexpress.
 4  
Szkoda czasu na ten badziewny teleturniej gdzie więcej reklamy niz samego teleturnieju .
 0