Łukasz Szewczyk02.03.2020 (11:47)2 komentarze

Kultowe seriale, powrót "Złotopolskich". Wiosna w TVP Seriale

W wiosennej ofercie programowej TVP Seriale na miłośników produkcji Telewizji Polskiej ponownie czekają opowieści o ulubionych bohaterach i ich rodzinach.
Po blisko dziesięciu latach powraca opowieść o dwóch gałęziach rodziny: Złotopolskich i Gabrielach. Dionizy Złotopolski i Eleonora Gabriel byli rodzeństwem, skłóconym przez całe lata. Losy ich dzieci i wnuków są burzliwe, nie zawsze radosne, lecz opowieść o nich jest pełna optymizmu i humoru. Widzowie pokochali ten serial i chętnie utożsamiali się z jego bohaterami. Emisja w każdy poniedziałek od 16 marca, o godz. 8:45.
Na antenie TVP Seriale nie zabraknie również kultowych propozycji serialowych dla wielopokoleniowej widowni. W weekendowe popołudnia zostaną wyemitowane takie tytuły jak "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "07 zgłoś się", "Janosik", "Czarne chmury", a także "Na kłopoty Bednarski", "Chłopi", "Siedem życzeń", "Kariera Nikodema Dyzmy", "U Pana Boga w ogródku", "Jan serce", "W labiryncie" czy "Droga".

Widzowie obejrzą także powtórki odcinków nowych sezonów seriali: "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Na dobre i na złe", "Stulecie Winnych", "O mnie się nie martw", "Na sygnale" czy "Rodzinka.pl".

Komentarze (1 - 2 z 2)

Dobrze że kiedyś nakręcił te seriale ,bo by nie mieli co puszczać. W kółko to samo i z dobrych seriali zrobią , nudne i wymiotne seriale. Jak stare powiedzenie.Co za dużo to nie zdrowo.
 9  
KANAŁ SIĘ MARNUJE czyli normalne to u nas..ZAINWESTOWAĆ W SERIALE ZE SWIATA
 4