Łukasz Szewczyk06.03.2020 (10:32)1 komentarz

Rusza nowe reality-show Polsatu - "Tylko jeden" wygra profesjonalny kontrakt MMA

Łączy ich zamiłowanie do rywalizacji i wspólny dom, w każdym innym aspekcie są konkurentami. Nawet jeśli uda im się zaprzyjaźnić, na końcu i tak będą musieli ze sobą walczyć. O zwycięstwo, sławę i kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA.
"Tylko jeden" w Polsacie
Przez osiem tygodni grupa obiecujących zawodników mieszanych sztuk walki będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców oceniających każdy ich krok. O ich kondycję zadba profesjonalny sztab szkoleniowy, a postępy ocenią właściciele Konfrontacji Sztuk Walki - Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski. I to właśnie ten duet będzie decydował o obsadzie walk kończących każdy odcinek. Porażka oznacza natychmiastowe pożegnanie z programem i koniec marzeń o wartym 200 tysięcy złotych zawodowym kontrakcie z Federacją KSW. Dni między pojedynkami upłyną im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w wymagających, a czasem bardzo nietypowych, zadaniach specjalnych.
Uczestnikami reality-show będą: Paweł Kiełek, Piotr "Leda" Walawski, Mariusz "Radzik" Radziszewski, Marcin "Krakus" Krakowiak, Bartłomiej "Clark Kent" Gładkowicz, Kamil "Kamas" Dołgowski, Adrian "Bartos" Bartosiński, Tomasz "Tommy" Romanowski, Michał "Dr Beast" Sobiech

Konkurencja w "Tylko Jeden" nie kończy się nawet po wyjściu z sali treningowej. Uczestnicy programu spędzą dwa miesiące niemal wyłącznie w swoim towarzystwie, a ich kontakt z najbliższymi zostanie ograniczony do minimum. Być może ich jedynym przyjacielem i rozjemcą będzie prowadząca program Blanka Lipińska. Autorka bestselerowych powieści i autorka filmu, po zawodowym MMA porusza się tak samo dobrze, jak po świecie literatury i show biznesu. To efekt jej wieloletniej współpracy z Konfrontacją Sztuk Walki, gdzie zajmowała się wizerunkiem słynnych KSW Ring Girls, nawiązując przy okazji przyjaźnie z czołowymi zawodnikami polskiej i światowej sceny MMA. Ta krucha i zarazem twardo stąpająca po ziemi kobieta, z pewnością nie raz spotka się z nagłym wybuchem testosteronu.

W "Tylko Jeden" wszystko zależy od determinacji i chęci rozwoju uczestników. Dwaj najlepsi i najbardziej zmotywowani dotrwają do walki finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Kontrakt z KSW o wartości 200 tysięcy złotych zgarnie "Tylko Jeden".

Premierowe odcinki reality-show "Tylko jeden" w piątki o godz. 22.05 (od 6 marca 2020 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Czy to program o amatorskich prowincjonalnych cześkach którzy chcą zarobić duży hajs wykorzystując do tego telewizornię i podnietę "Januszów i Grażyn" oglądających w TV takie przedstawienia cyrkowe ?
 9