Łukasz Szewczyk06.03.2020 (11:10)11 komentarzy

Wiosna w Polsacie: Trzy nowości, powrót disco-polo i sprawdzone hity

Telewizja Polsat na wiosną 2020 roku przygotowała trzy nowe programy rozrywkowe, w tym nowy talent-show i sportowe reality-show. Nie zabraknie także sprawdzonych hitów.
Polsat HD
Największą nowością wiosennej ramówki jest nowy talent-show "The Four. Bitwa o sławę" (emisja w soboty o godz. 20.05, od 7 marca). Będzie to rywalizacja wokalna, w której czworo finalistów o zadatkach na wielkie gwiazdy poznajemy już w pierwszym odcinku. Wielką Czwórkę osobiście wybierze trzyosobowe jury w składzie: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach. Jednak nowym show przesłuchania nigdy się nie kończą i każdy, w dowolnym momencie, może zgłosić się do programu w charakterze uczestnika. W każdej chwili może pojawić się utalentowany "czarny koń", który zawładnie sercami jurorów i publiczności i zdetronizuje "pewniaka". Program poprowadzi Natalia Szroeder.
Druga nowość Polsatu to reality-show "Tylko jeden" (emisja w piątki o godz. 22.05, od 6 marca). Przez osiem tygodni grupa obiecujących zawodników mieszanych sztuk walki będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców oceniających każdy ich krok. Porażka oznacza natychmiastowe pożegnanie z programem i koniec marzeń o wartym 200 tysięcy złotych zawodowym kontrakcie z Federacją KSW.

Trzecia nowość to muzyczny program "Disco Polo - 25 lat później" (emisja w soboty o godz. 10.40, od 14 marca). Na widzów czekają spotkania z gośćmi, najpopularniejszymi artystami i zespołami oraz z tymi, którzy tworzyli muzykę disco polo i odnosili sukcesy w latach 90-tych. W zupełnie nowej roli zadebiutuje Marcin Miller z zespołu Boys. Współgospodarzami programu będą Edyta Folwarska (Polo TV) i Marcin Kotyński (Disco Polo Music). Zaprezentują najgorętszych wykonawców młodego pokolenia. W programie widzowie zobaczą materiały z archiwów koncertowych największych imprez zarejestrowanych przez Polsat, Disco Polo Music oraz Polo TV.

Wiosna w Polsacie to także nowa edycja tanecznego show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" (emisja w piątki o godz. 20.05, od 6 marca). Uczestnikami nowej edycji będą: Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Sylwester Wilk, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostkowska-Galant, Sylwia Lipka, Edyta Zając i Nicole Bogdanowicz.

Sobotnie wieczory w Polsacie to tradycyjnie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (emisja w soboty o godz. 22.10, od 7 marca). Uczestnikami nowej edycji będą: Kamila Boruta, Filip Gurłacz, Natalia Avelon, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Czadoman (Paweł Dudek), Gosia Andrzejewicz i Maurycy Popiel. W jury zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski Małgorzata Walewska oraz zwycięzca 12. edycji show - youtuber, twórca kanału "Na Pełnej", parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Program poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

Nie zabraknie także kabaretowych niedziel. Sławomir jako komendant Straży Pożarnej, Kajra w roli przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich i Piotr Cyrwus tropiący, z zaciekłością agenta FBI, złodziei kurczaków. Do tego największe gwiazdy sceny kabaretowej - taki będzie wiosenny "Kabaret na żywo. Przystanek Radość"[ (emisja w niedziele o godz. 20.00). Co się stanie, gdy w spokojne życie mieszkańców wsi Radość wedrze się młoda eko-joginka?

Wiosna w Polsacie to także nowe sezony popularnych produkcji serialowych: "Świat według Kiepskich" (sobota godz. 19.30), "Zawsze warto" (środy o godz. 21.10), "Przyjaciółki" (czwartki o godz. 21.10), "W rytmie serca" (niedziela, godz. 22.10), "Pierwsza miłość" (od poniedziałku do piątku o godz. 18:00) oraz "Gliniarze" (od poniedziałku do piątku o godz.17:00). Wraca także Katarzyna Dowbor z 14 sezonem programu "Nasz nowy dom" (w środy i czwartki o 20:05).

Wiosna w Polsacie to także sport. Więcej o ramówce sportowej informujemy TUTAJ.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Największą nowością wiosennej ramówki jest nowy talent-show "The Four. Bitwa o sławę" (emisja w soboty o godz. 20.05, od 7 marca). Liczyłem na emisje w środę lub wtorek a najlepiej w czwartek
 11  
Jakie nowości?Chyba nowe reklamy i nic więcej Kolejne emisję programów z przed lat ,nawet dobrych filmów nie ma,a jeśli jest to trwa 3 godz w tym godziną reklam i o jakiej nowej ramówce mówimy?Może o takiej gdzie celebryci się pokazują przed kamerami i robią głupie miny i za to im się płaci.A ludzie NIECH oglądają pierdoly i reklamy .Polsat do D.....
 12  
o jakiej nowej ramówce mówimy?Może o takiej gdzie celebryci się pokazują przed kamerami i robią głupie miny i za to im się płaci.A ludzie NIECH oglądają pierdoly i reklamy .Polsat do D.....
TVN ma identyczne podejście jak POLSAT. Podobny śmietnik intelektualny utkany z zagranicznych licencji telewizyjnych. Kolejna okazja do promowania celebrytów w roli "jurorów". Nic więcej.
 10  
Litości.Poziom programów Polsatu osiągnął już dno lub puka do dna od spodu.Tvn wcale nie lepszy.Niestety świadczy to o poziomie intelektualnym widzów.Bez nich nie było by tylu kretyńskich programów.
 10  
Wczorajszej emocjonującej nocy dowiedzieliśmy się że Kura umie latać, bo wyleciała z kurnika
 3  
disco polo i nic więcej nie napisze
 1  
Kanał Polsat to najgorsza stacja tv na której nic ciekawego nie ma do ogladania same badziewne programy i masa para syfów i tak więc ja napewno nie będę nic na tym durnym kanale ogladał.
 4  
Telewizja Polsat każe sobie dodatkowo płacić za nowy sezon Świata Według Kiepskich nawet jeśli ktoś ma abonent w CP i korzysta z CPGO. Zdzierstwo.
 3  
Czy w jakimkolwiek kraju jakaś kura jest warta 2 mld?
 1  
Wszędzie disko-polo. powód by pozbyć się telewizora z domu. dlaczego ten prostacki badziew, discoPolaki oglądają i słuchają. Jest tyle wspaniałej muzyki - nie, oni disco-polo. masakra!
 7