Łukasz Szewczyk06.03.2020 (11:10)11

Wiosna w Polsacie: Trzy nowości, powrót disco-polo i sprawdzone hity

Telewizja Polsat na wiosną 2020 roku przygotowała trzy nowe programy rozrywkowe, w tym nowy talent-show i sportowe reality-show. Nie zabraknie także sprawdzonych hitów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Największą nowością wiosennej ramówki jest nowy talent-show "The Four. Bitwa o sławę" (emisja w soboty o godz. 20.05, od 7 marca). Liczyłem na emisje w środę lub wtorek a najlepiej w czwartek
 11  
Jakie nowości?Chyba nowe reklamy i nic więcej Kolejne emisję programów z przed lat ,nawet dobrych filmów nie ma,a jeśli jest to trwa 3 godz w tym godziną reklam i o jakiej nowej ramówce mówimy?Może o takiej gdzie celebryci się pokazują przed kamerami i robią głupie miny i za to im się płaci.A ludzie NIECH oglądają pierdoly i reklamy .Polsat do D.....
 12  
o jakiej nowej ramówce mówimy?Może o takiej gdzie celebryci się pokazują przed kamerami i robią głupie miny i za to im się płaci.A ludzie NIECH oglądają pierdoly i reklamy .Polsat do D.....
TVN ma identyczne podejście jak POLSAT. Podobny śmietnik intelektualny utkany z zagranicznych licencji telewizyjnych. Kolejna okazja do promowania celebrytów w roli "jurorów". Nic więcej.
 10  
Litości.Poziom programów Polsatu osiągnął już dno lub puka do dna od spodu.Tvn wcale nie lepszy.Niestety świadczy to o poziomie intelektualnym widzów.Bez nich nie było by tylu kretyńskich programów.
 10  
Wczorajszej emocjonującej nocy dowiedzieliśmy się że Kura umie latać, bo wyleciała z kurnika
 3  
disco polo i nic więcej nie napisze
 1  
Kanał Polsat to najgorsza stacja tv na której nic ciekawego nie ma do ogladania same badziewne programy i masa para syfów i tak więc ja napewno nie będę nic na tym durnym kanale ogladał.
 4  
Telewizja Polsat każe sobie dodatkowo płacić za nowy sezon Świata Według Kiepskich nawet jeśli ktoś ma abonent w CP i korzysta z CPGO. Zdzierstwo.
 3  
Czy w jakimkolwiek kraju jakaś kura jest warta 2 mld?
 1  
Wszędzie disko-polo. powód by pozbyć się telewizora z domu. dlaczego ten prostacki badziew, discoPolaki oglądają i słuchają. Jest tyle wspaniałej muzyki - nie, oni disco-polo. masakra!
 7