Łukasz Szewczyk06.03.2020 (11:19)2 komentarze

Startuje 11 edycja "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie. Kto na parkiecie?

Telewizja Polsat rozpoczyna emisję 11 edycji tanecznego show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Parkiet show rozbłyśnie nowymi 11 gwiazdami, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze.
Uczestnicy 11 edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie
Przed nimi długie godziny spędzone na sali treningowej, pot, kontuzje, porażki i pierwsze sukcesy, jednak przede wszystkim przygoda życia. W każdy piątkowy wieczór na widzów Polsatu czeka spora dawka rozrywki i emocji, czyli gorące samby, zmysłowe rumby i zachwycające walce. Kto w nowej edycji show stanie oko w oko z tańcem?

Jej życiorys przypomina amerykański sen. Zaczynała od śpiewania na weselach, dziś robi zawrotną karierę solową, a jej piosenki zajmują czołowe miejsca list przebojów - Ania Karwan. W tańcu poprowadzi ją 3-krotny zwycięzca tanecznego show Polsatu - Janek Kliment.
Mówi o sobie "taneczny antytalent". Niezwykle skromna i diabelnie zdolna. Nicole Bogdanowicz. Serialowa córka Magdaleny Stużyńskiej z "Przyjaciółek". Na tanecznym parkiecie partneruje jej piekielnie przystojny Kamil Kuroczko.

Na wybiegu nie ma sobie równych. Twarz takich marek jak Kenzo czy Moschino. Czy obycie na światowych wybiegach pomoże jej zawalczyć o Kryształową Kulę? Edyta Zając w towarzystwie debiutującego na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Michała Bartkiewicza.

Aktorka serialowa, filmowa oraz teatralna, którą "Zawsze warto" zobaczyć. Codziennie na Instagramie obserwuje ją 1,5 miliona fanów - Julia Wieniawa oraz dorównujący jej ognistym temperamentem, najbardziej polski Włoch Stefano Terrazzino.

Gwiazda Internetu, piosenkarka i youtuberka. Jej teledyski obejrzało w sieci w sumie ponad 15 milionów użytkowników - Sylwia Lipka oraz prawdziwy weteran show Polsatu, specjalista od tańców latynoamerykańskich, który potrafi zakręcić nie tylko w głowie - Rafał Maserak.

Prognozy, że wygra, są bardzo prawdopodobne. Nienaganna sylwetka, świetna kondycja. Mowa o pogodynce Polsatu i Polsat News Milenie Rostkowskiej-Galant. A partneruje jej zwycięzca V edycji show Polsatu Jacek Jeschke.

Prawdziwa mieszanka wybuchowa. Mężczyzna o wielu twarzach, którego życiorys mógłby posłużyć za trzymający w napięciu film akcji. Trener personalny i ulubiony aktor Patryka Vegi - Tomasz Oświeciński. Czy dzięki zwyciężczyni 10. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" zmysłowej Janji Lesar pokaże, że siła idzie w parze z gracją?

Miliony Polaków znają go ze słynnej ławeczki w Ranczo. Aktor serialowy i teatralny - Bogdan Kalus w towarzystwie uroczej Lenki Klimentowej.

Prawdziwy "Ninja Warrior". Kilka dni po amputacji nogi po tragicznym wypadku na motocyklu, cała Polska ruszyła mu z pomocą, a on zaczął przygotowania do paraolimpiady. Trener personalny Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz.

U nich wszystko zaczęło się od... miłości. Zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości", trener tenisa Mikołaj Jędruszczak i jego partnerka w życiu i na parkiecie, tancerka klasy S, debiutująca na naszym parkiecie - Sylwia Madeńska.

17 lat temu pokochała go cała Polska za rolę Kamila w serialu "M jak Miłość". Potem zakochała się w nim Agnieszka Holland proponując mu role w aż trzech swoich filmach - aktor Marcin Bosak oraz Wiktoria Omyła.

Zmagania gwiazd "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oceni trzy osobowe jury: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski oraz jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich aktorów - Andrzej Grabowski. W roli prowadzących ponownie zobaczymy sprawdzony duet - Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza.


Premierowe odcinki 11 edycji programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w piątki o godz. 20.05 (od 6 marca 2020 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Kolejny rok i po raz kolejny to samo .Celebryci tańczą i za to im się płaci. Ile razy można emitować to samo .Przeciesz z reklam Polsat ma duża kasę A na nic ciekawego stacji nie stać, ale reklam jest coraz więcej.
 2  
Nikt o zdrowych umysłach nie ogląda tego starego smierdzącego kotleta emitowanego po raz enty ,od dawna czas by ten śmierdzący odgrzewany kotlet zniknął z tv bo jest niestawny do wyrzygania .
 1