Łukasz Szewczyk09.03.2020 (21:48)2 komentarze

Beata Tadla nową prowadzącą "Onet Rano"

Beata Tadla została prowadzącą program "Onet Rano".
Beata Tadla przejmie stery "Onet Rano" już w środę, 18 marca. W pozostałe dni program w mobilnym studiu Onetu prowadzą: Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Iwona Kutyna, Odeta Moro, Tomasz Sekielski oraz Piotr Kędzierski.

Beata Tadla
Beata Tadla
- Program "Onet Rano" jest wyjątkowy dzięki osobowościom dziennikarskim, które go na co dzień tworzą. Beata Tadla to niezwykle wszechstronna dziennikarka, z ogromnym doświadczeniem, władająca piękną polszczyzną, emanująca świetną energią. Jestem przekonana, że fantastycznie sprawdzi się w formule Onet Rano i cieszę się, że dołącza do naszego zespołu - mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

- Uwielbiam wyzwania! Jazda samochodem z jednoczesnym skupieniem na gościu, rozmowie, na trasie jest taką formą dziennikarską, jakiej jeszcze nie próbowałam. Jestem tego bardzo ciekawa, a jednocześnie arcyszczęśliwa, że dołączę do tak niezwykłego zespołu profesjonalistów - mówi Beata Tadla.

Beata Tadla jest dziennikarką radiową i telewizyjną. Związana z mediami od 1991 roku. Pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w Radiu Legnica, potem było warszawskie Radio Eska, Super FM, Radio Plus. Współpracowała z TV Puls i TVN Style. W latach 2005-2012 była związana z TVN24, gdzie prowadziła: serwisy informacyjne, "Magazyn 24 Godziny", "Fakty po Faktach" i "Fakty popołudniu" oraz weekendowe wydania Faktów w telewizji TVN. W latach 2012- 2016 była gospodynią głównego wydania "Wiadomości TVP1" oraz programu TVP INFO "Dziś wieczorem". W TVP była także prowadzącą program "Kawa czy herbata". Od W 2016 do 2018 roku współprowadziła serwis informacyjny Nowa TV "24 godziny", a od lutego do lipca 2019 współprowadziła w telewizji Superstacja program "Bez ograniczeń"..

Jest wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim i SWPS w Warszawie. Autorka czterech książek, laureatka m.in. prestiżowego tytułu Mistrz Mowy Polskiej, statuetki Osobowość Roku 2018 oraz Kryształowej Kuli VIII edycji Tańca z Gwiazdami.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Tadla <3
 1  
Co juz jej tv nie chcą ze idzie tam???
CANAL+ I POLSAT BOX 10.03.2020 (18:22:36)
 0