Łukasz Szewczyk09.03.2020 (21:59)1 komentarz

Nowe pasmo "Puls Kids" na kanale Puls 2. Wśród premier "Smerfy" i "Pidżamersi"

W poniedziałek (9 marca 2020 roku) na kanale Puls 2 wystartowało nowe rodzinne pasmo "Puls Kids". Dzieci i ich rodzice znajdą w nim animacje, w tym wiele premier jak "Smerfy" i "Pidżamersi". Przewodnikiem dzieci jest stworzony przez Telewizję Puls Brand Hero - sympatyczny animowany Jeżyk.
Pasmo "Puls Kids" na kanale PULS 2 jest nowym, wielogodzinnym pasmem dla dzieci i ich rodziców. Powstało w miejsce pasma "Junior TV", otrzymując nowe logo oraz odświeżoną oprawę antenową. Ofertę programową "Puls Kids" tworzą wyselekcjonowane, bezpieczne, najbardziej wartościowe i jakościowe animacje. Już dziś startują dwie nowości - "Pidżamersi" (pon.-pt., godz. 18:35) oraz "Smerfy" (pon.-pt., godz. 19:20).
Specjalnie na potrzeby pasma "Puls Kids", Telewizja Puls stworzyła Brand Hero - sympatycznego, animowanego Jeżyka, którego od dziś można spotkać na antenie w serii zabawnych scenek. Jeżyk jest przewodnikiem po świecie "Puls Kids", a już wkrótce stanie się inspiracją dla różnych ciekawych akcji edukacyjnych i społecznych. Dzieci będą mogły się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną. Uzupełnieniem pasma "Puls Kids" jest obecność on-line: nowa strona pulskids.pl oraz profil na Facebooku.

Pasmo "Puls Kids" w PULS 2 można oglądać od poniedziałku do piątku od 06:45 do 20:00, w soboty w porannym paśmie od 07:30, a w niedziele w porannym paśmie od 07:40. Dzieci i ich rodzice obejrzą w nim znakomite i uwielbiane animacje jak: "Pidżamersi" (nowość!), "Smerfy" (nowość!), "Psi Patrol", "Strażak Sam", "Bing", "Marta mówi", "Blaze i megamaszyny", "Miraculous: Biedronka i Czarny kot", "Mustang: Duch wolności", "Jeźdźcy smoków" i wiele innych.
O godzinie 20:00 w PULS 2 zaczyna się ramówka dedykowana dla widzów dorosłych, którzy znajdą w niej najlepsze seriale, programy rozrywkowe i filmy.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Bardzo dobry ruch że strony Pulsu. Chętnie bym zobaczył też japońskie anime.
 1