Łukasz Szewczyk10.03.2020 (19:29)brak komentarzy

Powraca talk-show "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka". Pierwszym gościem Mariusz Szczygielski (wideo)

Po długiej przerwie do internetu wraca piątym sezonem talk-show LGBT "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka". Pierwszym gościem będzie Mariusz Szczygielski.
Powraca talk-show "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka". Pierwszym gościem Mariusz Szczygielski (wideo)
"Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka" to talk-show LGBT w którym goszczą osoby ze świata sztuki, polityki, nauki i mody. Prowadzący aktywista LGBT Jej Perfekcyjność porusza z gośćmi kontrowersyjne tematy, a widzowie mogą liczyć na wiele niespodziewanych sytuacji... przy alkoholu.
Jej Perfekcyjność zapowiada sporo nowości w nowym sezonie. Na widzów czekają nie tylko nowi goście. Program będzie nagrywany z nowego studia na Mokotowie. Cały czas produkcję talk-show można wesprzeć za pośrednictwem platformy Patronite.pl.

Gościem Pierwszego odcinka piątego sezonu (10 marca 2020 roku) będzie Marcin Szczygielski pisarz, dziennikarz i grafik. Prywatnie partner Tomasza Raczka. Wśród niespodzianek dla widzów między innymi występ na żywo Aleksandry Papierz.


Nowe odcinki talk-show "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka" można oglądać na żywo we wtorki o godzinie 22.00 na Facebook. Następnie zapis programu będzie dostępny na na YouTube, gdzie znajdują się także wszystkie archiwalne odcinki talk-show.

Tomasz Raczek był gościem w poprzednim sezonie talk-show:

Do tej pory największą popularnością widzów cieszył się odcinek z Joanna Kołaczkowską: