Łukasz Szewczyk11.03.2020 (12:29)13 komentarzy

Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki

Ceniony dziennikarz muzyczny Wojciech Mann po 55 latach pracy odchodzi z radiowej Trójki.
Wojciech Mann
To już pewne. Legenda radia i telewizji, dziennikarz i krytyk muzyczny żegna się z radiową Trójką. - Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie - powiedział Wojciech Mann w środę Gazecie Wyborczej.
Już we wtorek dziennikarz zapowiedział, że nie poprowadzi audycji "W tonacji Trójki". Taka decyzja była odpowiedzią na odejście Anny Gacek, z którą współprowadził audycję. Dzisiaj Wojciech Mann oficjalnie poformował, że odchodzi z Trójki. Ostatnio prowadził m,in, piątkowe poranki "Zapraszamy do Trójki", "Manniak po ciemku" oraz "Piosenki bez granic".

Wojciech Mann z radiową Trójką był związany od końca lat 60. Na antenie stacji prowadził liczne programy autorskie. w 2006 roku powołany został w skład Akademii Muzycznej Trójki.

Komentarze (1 - 10 z 13)

No po trójce. Ostatni z legendy odszedł i można to radio wywalić z listy programów.
 17  
To zła wiadomość, rządowe rozwolnienie nie oszczędza nikogo
 17  
Panie Wojtku, czesto nie słuchałem, gdyż nie mogę słuchać spokojnie wiadomości Piskiego Radia. Kiedyś jeszcze w Polskim Radiu, słuchałem Pana bardzo dużo. Pozdrawiam.
 11  
Parafraza ballady:
"Różne stosują triki Króliki
by zmieść gorszy sort z polityki"
 5  
Mann ma 72 lata (rocznik 1948). Większość mężczyzn w jego wieku jest już od dawna na emeryturze.
 10  
Szkoda wielka ale nie ma ludzi niezastąpionych. Pan Mann odszedł a radiowa trójka będzie dalej istnieć.
 4  
Nie wiem jak tam jeszcze wytrzymuje M.Niedzwiecki
 5  
Słuchałem Trójki już za czasów komuny i przestałem jak szefową została Jeton. Wywaliła Cejrowskiego, który puszczał te swoje latynosko-teksańskie rytmy i zachowywał się jak wzorowy apolityczny fachowiec. Wtedy nie było problemu. Dziwnym trafem jakiś czort wstępuje w tych dziennikarzy jak PIS dochodzi do władzy. Kiedyś odbiło samemu Niedźwieckiemu, teraz Manowi. No, ale ten ostatni to się w piątki rano nie specjalnie krył ze swoja opozycyjnością. A przecież jest od muzyki, a nie politykowania.
Pani Gacek nie lubiłem, bo te jej "R" źle mi się kojarzyło.
 3  
Trójkę trzeba oczyścić ze starych skamielin i nowego lewactwa inaczej poziom niesłuchalności osiągnie kolejne rekordy i skamieliny będą słuchać tylko same siebie.
 2  
Panie Wojtku, dziękujemy ale już wystarczy. Przez ostatnie 5 lat Manna nie dało się słuchać. Facet ewidentnie wypalił się i powinien odejść na emeryturę, ustępując miejsca świeżej krwi. Cieszy mnie to, że sam ma na tyle oleju w głowie, że sam zrozumiał, że dotarł do ściany i sam zrezygnował z pracy. Zdecydowanie na plus.

Pani Gacek nie wiem jak z taką wymową typu "klucha w gębie" i tragiczną wymowa "r" dostała się do radia to nie wiem. Wcale mi nie żal ale pozdrawiam.
Czekam na młodych szybkich, błyskotliwych i inteligentnych. Przybywajcie !
 0