Łukasz Szewczyk11.03.2020 (16:10)9

Radio: Duże wzrosty RMF FM i Radia ZET, najwięcej traci Radio Maryja

RMF FM umacnia pozycję lidera wśród ogólnopolskich stacji radiowych - wynika z najnowszego raportu Radio Track. Spory wzrost notuje Radio Zet. W badanym okresie najwięcej traci Radio Maryja.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Ot i gust Polaków, Ponad 40 % słuchalności robią dwie identyczne stacje radiowe (RMF oraz ZET). To samo nic. Promil audycji w oparach miałkich audycji będących dodatkiem do reklam.
 8  
Co do rmf fm to przestałem słuchać. Żałosny poranek. Prowadzących nie da się słuchać zwłaszcza Kalamagi. Do tego jeszcze Rmf promuje tv pis i się reklamuje to w 1 to w 2. Nie mogę ich słuchać ale rozumiem że sporo ludzi slucha skoro takie wyniki? Zamiast łapki w dół powiedzcie za co lubicie słuchać tej stacyjki?
 4  
Rmf i zetka codziennie ta sama muzyka.
 3  
Po co mi radio skoro mam Spotify (muzyka w streamingu + podcasty)
 4  
Widze że już ktoś dał łapkę w dół. No to dalej frajerzy i gołodupcy pokażcie jaja i skomentujcie za co lubicie rmf? Bo chyba nie za wyślij swoje imię, najdłuższe reklamy w eterze i w kółko tą samą muzykę. No za co? Dawać, dawać, mówić rmf-fofcy
 2  
Trójce również wzrosła słuchalność :-)
 2  
Kozak w necie, pizda w świecie. To dla tych którzy potrafią tylko dawać łapki w dół. Nie stać Was nawet na komentarz
 0  
Miałam wytatuowane logo Trójki na brzuchu, tak bardzo kochałam tą rozgłośnię. Obecnie się nią brzydzę po tym, co PiSowcy z nią zrobili i nie wierzę już, że ktokolwiek przywróci to radio do dobrej formy. Totalna demolka mojej ukochanej i słuchanej od zawsze rozgłośni :( Będę musiała teraz jakoś usuwać ten tatuaż. Kiedy go robiłam wiele lat temu, nigdy w najstraszniejszych snach nie przypuszczałam, że Trójeczka tak mi zbrzydnie...
 3  
Obecnie Trujka (od trucia) a nie Trójka.
 3