Łukasz Szewczyk12.03.2020 (16:39)1 komentarz

Cyfrowy Polsat odkoduje kanały Canal+ Sport, filmowo-serialowe i dla dzieci

Cyfrowy Polsat zdecydował o odkodowaniu dla wszystkich abonentów kanałów Canal+ Sport 3 i 4 w trakcie najbliższej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Co najmniej do końca marca potrwają także "otwarte okna" na kanały filmowe i serialowe
sport CP
W czasie 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy na otwartej antenie dostępnych będzie wszystkie 8 meczów, m.in. najważniejsze spotkanie Lech Poznań - Legia Warszawa, planowane na najbliższą sobotę, ale także Cracovia - Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, Wisła Płock - Korona Kielce czy Raków Częstochowa - ŁKS Łódź. Odkodowany dostęp do Canal+ Sport 3 i 4 w Cyfrowym Polsacie potrwa od piątku (13 marca) do poniedziałku (16 marca 2020 roku).. Przypomnijmy, że kanały Canal+ Sport 3 i 4 są dostępne dla abonentów telewizji satelitarnej oraz telewizji kablowej w technologii IPTV, również mobilnie, za pośrednictwem serwisu Cyfrowy Polsat GO.
Dodatkowo wszyscy abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV od pakietu Mini HD co najmniej do końca marca w ramach "otwartego okna" mogą oglądać także kanały: Polsat Comedy Central Extra, FOX HD oraz Disney Channel. Kanały Sundance TV, Paramount Channel HD, AXN i AXN HD są dostępne w "otwartym oknie" dla abonentów od pakietu Rodzinnego HD, Epic Drama od Familijnego HD, a AXN Black, AXN White oraz AXN Spin - od Familijnego Max HD.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Tylko szkoda że tam same powtórki lecą i nie wiadomo kiedy coś na żywo będzie leciało
 0