Łukasz Szewczyk16.03.2020 (14:16)1 komentarz

Eleven Sports zmienia ramówkę. Specjalne programy na żywo z udziałem widzów

W związku ze zmianami, jakie w świecie sportu spowodowała pandemia koronawirusa, stacja ELEVEN SPORTS wprowadza nową ramówkę. Kanał Eleven Sports 1 rozpoczyna emisję codziennego programu "Eleven Call Live", specjalnych wydań magazynu #ElevenF1 oraz powtórek najciekawszych sportowych wydarzeń.
Reżyserka nowego studia ELEVEN SPORTS
Przerwa w rozgrywkach piłkarskich wprowadziła dużo zamieszania w funkcjonowaniu poszczególnych federacji, klubów i zawodników. ELEVEN SPORTS trzyma rękę na pulsie, dlatego od poniedziałku (16 marca 2020 roku)O na antenie Eleven Sports 1 i na fanpage'u stacji na Facebooku emitowane będą specjalne programy "ELEVEN Call Live". Codzienny magazyn będzie rozpoczynać się o godz. 20:00. Dziennikarze ELeven Sports opowiedzą o najnowszych decyzjach władz piłkarskich oraz tym, jak w tej wyjątkowej sytuacji działają osoby i instytucje związane z futbolem. Kibice będą mogli zadzwonić do studia i podzielić się swoimi odczuciami na temat bieżącej sytuacji. Nie zabraknie także szerszego spojrzenia na problem, z jakim boryka się Europa i wiele krajów na innych kontynentach.
Ponadto w każdy poniedziałek o godz/ 21:00 w Eleven Sports 1 oraz na fanpage'u ELEVEN Sports na Facebooku będzie można obejrzeć program #ElevenF1 Live. Z niego widzowie dowiedzą się o wszystkim, co dzieje się w świecie Formula 1. Również w tym wypadku kibice będą mogli porozmawiać telefonicznie z dziennikarzami stacji.

Dodatkowo, w okresie oczekiwania na kolejne transmisje, kanał ELEVEN SPORTS przygotował codzienne emisje najbardziej pamiętnych meczów i wyścigów Formuły 1 z historii stacji. Dzisiaj (w poniedziałek 16 marca o godz. 22.00) wyścig F1 o GP Australii 2019.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Gadających głów nikt nie chce. Zamiast tego puściliby najciekawsze mecze ostatnich lat.
 2