Łukasz Szewczyk16.03.2020 (19:22)4 komentarze

"Wydarzenia 12:50" na głównej antenie Polsatu. "Wszystko o koronawirusie" w Polsat News

W odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na aktualne informacje od poniedziałku (16 marca 2020 roku) "Wydarzenia 12:50" Polsat News są również emitowane od poniedziałku do piątku na antenie Polsatu głównego.
"Wydarzenia"
Będzie to trzecie wydanie Wydarzeń w tygodniu na obydwu antenach. Poprowadzą je na zmianę Bartosz Kurek, Agnieszka Mosór i Małgorzata Kaliniak.
Od dzisiaj najważniejsze informacje z kraju i ze świata dla widzów Polsatu głównego w trzech wydaniach "Wydarzeń" - o 12:50, 15:50 i w głównym wydaniu serwisu o 18:50. W Polsat News również o 21:50 "Wydarzenia Wieczorne".

Od poniedziałku do piątku o 20:00 dla widzów Polsat News specjalny interaktywny program z udziałem ekspertów "Wszystko o koronawirusie", w którym widzowie mogą telefonicznie, poprzez media społecznościowe oraz mailowo, zadawać pytania z różnych dziedzin: medycyny, prawa i psychologii na temat koronawirusa. Program poprowadzą na zmianę Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

Najnowsze informacje związane z pandemią koronawirusa można śledzić również w internecie na Polsatnews.pl a także w aplikacji mobilnej Polsat News.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Wiedziałem o tym już w niedzielę
 2  
moim zdaniem wydarzenia o 12.50 powinny pozostać na stale w ramówce głównego Polsatu, tylko ciągle powtórki na tym Polsacie w ciągu dnia, same paradokumenty, w końcu coś innego, nie każdy ma dostęp do Polsat News,
 3  
Tymczasem jak podają media część Polaków która wróciła do kraju lotem czarterowym, rozjechała się do domów środkami komunikacji publicznej, bo nikt im nie potrafil udzielic odpowiedzi jak maja dalej dostac sie do domu.
No to za chwile faktycznie mozemy sie spodziewac 4ro cyfrowej liczby zakazonych, bo zanim dostaną sie na kwarantanne do domu na drugim koncu Polski, zdaza zarazic setki osób ;)
 3  
Na TVN o 16 lecą Fakty po południu,a od 6 leci poranny blok tvn24
 1