Łukasz Szewczyk17.03.2020 (20:38)9 komentarzy

Telewizja Polsat chce kupić portal Interia.pl

Telewizja Polsat złożyła ofertę w ramach prowadzonego procesu sprzedaży spółek należących do Grupy Interia - poinformował Cyfrowy Polsat.
Polsat - biurowiec
Złożenie oferty dotyczy rozważanego nabycia przez Telewizję Polsat 100 proc. udziałów w spółce Grupa Interia. pl oraz praw i obowiązków komandytariusza w Grupie Interia. pl Media.
Jak czytamy w komunikacie, nabycie tych spółek będzie skutkowało nabyciem wyłącznej kontroli nad spółkami z Grupy Interia, czyli: GIGO, GIKO, Grupa Interia.pl, Mobiem Polska oraz Mobiem Polska.

Podmiotami sprzedającymi spółki należące do Grupy Interia są Bauer Media Invest GmbH oraz Bauer Polen Invest GmbH. Wybór oferty złożonej przez Telewizję Polsat będzie skutkował dalszymi negocjacjami mającymi na celu nabycie Grupy Interia przez Telewizję Polsat od sprzedających. Cena oraz ostateczne warunki mogą podlegać dalszym negocjacjom.

Grupa Cyfrowy Polsat zaznacza, że proces negocjacji jest na wczesnym etapie, a ich wynik oraz prawdopodobieństwo ich pozytywnego zakończenia są niepewne.

Komentarze (1 - 9 z 9)

ten polszmat to wszystko chce mieć! I później nie ma co oglądać, co czytać. To tak jak MTV wykupiło Vivę i do czego to doprowadziło widać nie od dziś.

ps. Polsat Interia z domeną kiepscy.pl
 20  
widać soloż dostał rozkaz repolonizacji mediów, nie od dziś wiadomo że polsat to taki tvpis light, ciekawe kto pierwszy otrzyma pasma pod 5G
 13  
Oby do tego nigdy nie doszło, wystarczy że Polsat już miesza z WP.PL.
 13  
Solorz realizuje repolonizację mediów.

Niedługo tylko dobre i wspaniałe wieści o naszej wspaniałej i nieomylnej władzy.

Media - to czwarta władza - nie jest od zachwalania rządu, ale od patrzenia władzy na ręce i wytykania każdych błędów i ujawniania nieprawidłowości oraz łamania prawa.

Niestety Polska standardami zrównała się z Białorusią i Rosją. Dalszy ciąg ogłupiania Polaków sieczką dla niedorozwojów, ukrywania złodziejstwa władzy i mydlenia oczu .... staczamy się na dno. A kieszenie Solorza wypełnione coraz bardziej miliardami ....
 9  
Wystarczy popatrzec na oficjalne przekazy jak to pieknie sobie radzimy z epidemią, jak wszystkiego jest pod dostatkiem.
Tymczasem wystarczy pooglądać i poczytać niezależne od rządowych media i wszystko jasne, brakuje lekarzy, pielęgniarek, ludzie przybywający zza granicy nie mają jak wrócić do domów, nikt im transportu nie zagwartował po kraju, więc mogą potencjalnie zarazac innych w transporcie publicznym, brak maseczek, kombinezonów, po sklepach brak towarów, leków. A Prezydent jezdzi z gospodarskimi wizytami i chwali się jak to Orlen przestawił na produkcję środka odkażającego.
 7  
Jak już ma dojść do przejęcia to wolę aby kupił Polsat. Interia to ostatni duży portal w którym jeszcze są jakieś pozory niezależności. Reszta czyli Onet, WP, GP itp to lewactwo i szczucie na rząd.
 4  
Obowiązkiem mediów jest patrzenie władzy na ręce i rzetelna krytyka błędów, a nie lizanie tyłka. Rozumiesz tą rolę?
W przeciwnym wypadku tworzą się patologie, bo nie ma społecznej kontroli nad rządzącymi.
 11  
Tylko że Onet, wp i GW oni zawsze krytykują prezydenta jaki rząd nigdy nie widziałem od nich że rząd lub prezydenta dobrze robi zawsze niestety jest krytyka
 6  
Dokładnie
Interia ostatnie w miarę dobry portal WP, Onet, tych szmatławców czytać się nie da lewactwo lewactwo aż się żygać chcę
i zesłał Pan zarazę na syte ludy europy bo im się w d*** poprzewracało Homo, Gendery inne dziwactwa...
 5