Łukasz Szewczyk18.03.2020 (14:47)2 komentarze

"Sala samobójców. Hejter" na Platformie Canal+

Zaledwie dwa tygodnie po premierze kinowej abonenci Platformy Canal+ będą mogli zobaczyć najnowszy film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter" - bez wychodzenia z domu.
:Sala samobójców. Hejter"
"Sala samobójców. Hejter" to kontynuacja "Sali samobójców", debiutanckiego filmu Jana Komasy sprzed dekady. Nowy film opowiada historię Tomka (w tej roli Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia państwa Krasuckich (grają ich Danuta Stenka, Jacek Koman), rodziców Gabi (Vanessa Aleksander) i przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się podkochuje.
Klienci CANAL+ mogą wypożyczyć film bezpośrednio na dekoderze i odtwarzać na telewizorze lub dowolnym urządzeniu dzięki usłudze nc+ GO.

Od dziś (18 marca 2020 roku) wieczorem film będzie dostępny do wypożyczenia w usłudze Premiery VOD+ w cenie 25 zł. Opłata za wypożyczenie będzie doliczona do kolejnego rachunku.

Producentem filmu "Sala samobójców. Hejter" jest Naima Film, a koproducentami - Canal+ Polska, dFlights, TVN i Coloroffon. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

Komentarze (1 - 2 z 2)

25 zł ? Na innych portalach piszą, że 35 zł. Ale jak nawet kosztuje 25 zł to i tak jest sporo drożej jak bilet do kina. W ostatnim czasie kina obniżyły ceny biletów do około 15 zł.
 5  
masz rację w 100%, ale biletu nikt nie piraci, a plik z vod już lata i ktoś za to musi zapłacić :(
 0