Łukasz Szewczyk18.03.2020 (15:01)brak komentarzy

WP Pilot uruchamia specjalny kanał "Lekcje online"

W czwartek (19 marca 2020 roku) WP Pilot uruchomi specjalny kanał edukacyjny "Lekcje online". Doświadczeni nauczyciele - korepetytorzy będą przez 90 minut pomagać w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty.
WP Pilot - Lekcje online
- Zdajemy sobie sprawę z niepokoju tysięcy uczniów szkół publicznych i ich rodziców, którzy muszą sami w domu, bez pomocy nauczycieli przerabiać program. Chcemy im pomóc. Lekcje będą składać się z dwóch części. W pierwszej będzie to wykład z prezentacją. W drugiej nauczyciel będzie odpowiadał na pytania widzów i pomagał rozwiązywać zadania, które mogą być dla uczniów kłopotliwe - mówi Tomasz Machała, prezes WP Pilot.
Zespół WP Pilot uruchamia kanał edukacyjny na najbliższe 7 dni. W zależności od zainteresowania program będzie kontynuowany. W czwartek, 19 marca (d godz. 11.00) lekcję polskiego poprowadzi Zuzanna Błońska-Romanowska. Pracuje ona jako nauczycielka języka polskiego w Szkołach im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Warszawie. Jest także studentką studiów podyplomowych w Szkole Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego. W piątek, 20 marca, lekcję matematyki poprowadzi Michał Barylski, absolwent Politechniki Warszawskiej z 13 letnim stażem w udzielaniu korepetycji z matematyki. Przez jego ręce "przeszło" ponad 500 uczniów. Pasjonat nauczania i rozwoju osobistego.

Pytania do nauczycieli będzie można zadawać w wydarzeniu na Facebooku WP Pilota: "Lekcje online z WP Pilot" oraz pod adres mailowy [email protected].