Łukasz Szewczyk18.03.2020 (16:05)brak komentarzy

Sebastian Stankiewicz i Michał Wójcik popłyną w "Nowy kabaretowy rejs" w Kino Polska

W kwietniu Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego show rozrywkowego "Nowy kabaretowy rejs". Na występy najlepszych polskich kabaretów zaproszą widzów performer Sebastian Stankiewicz oraz Michał Wójcik, znany z Kabaretu Ani Mru-Mru.
Sebastian Stankiewicz i Michał Wójcik popłyną w "Nowy kabaretowy rejs" w Kino Polska
Prowadzący "Nowy kabaretowy rejs" Sebastian Stankiewicz i Michał Wójcik wcielą się w postaci Waldka i Michała - dwóch marynarzy na statku, który właśnie wyruszył w kolejny rejs. Panowie będą zabawiać pasażerów śmiesznymi, absurdalnymi rozmowami i w ten sposób dorabiać sobie do wypłaty. Autorem tych dialogów jest artysta kabaretowy, scenarzysta i stand-uper Bartosz Gajda.
- Mam wielu znajomych - muzyków czy aktorów - którzy dorabiali na statkach graniem, śpiewaniem czy konferansjerką. Teraz ja trafiłem na statek, a wraz ze mną wspaniała ekipa artystów kabaretowych, z którą będziemy zabawiać widzów programu "Nowy kabaretowy rejs". W tak trudnych czasach absurdalny humor to podstawa. Cieszę się, że razem z Michałem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru-Mru mogliśmy spędzić kilka tygodni na jednej łajbie, zachwycać się syrenami wodnymi, tą samą taflą wody i wypatrywać drogi na Ostrołękę. Ze zderzenia naszych fizyczności, różnych charakterów, ale podobnego poczucia humoru, powstało około 50 scenek w klimacie "Rejsu". Praca na planie była wspaniałą walką na pauzy, miny i puenty. A teraz cała naprzód! Zapraszam wszystkich do oglądania programu "Nowy kabaretowy rejs" w Kino Polska. Ahoj, przygodo! - mówi Sebastian Stankiewicz z Kabaretu na Koniec Świata.


Oprócz Sebastiana Stankiewicza i Michała Wójcika w programie "Nowy kabaretowy rejs" wystąpią m.in.: Paranienormalni, poznański kabaret Czołówka Piekła, literacki Kabaret na Koniec Świata, grupa performerów Fair Play Crew, Kabaret pod Wyrwigroszem, Grzegorz Halama, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Kabaret Ciach, Kabaret A Jak!, grupa Rewers, Czesuaf, Kałasznikof, Dno, duet FiFa-RaFa, Ewa Błachnio, Bartosz Gajda, Antoni Gorgoń Grucha, Andrzej Grabowski i Cezary Pazura.


Show "Nowy kabaretowy rejs" składa się z ośmiu 45-minutowych odcinków. W pierwszej odsłonie widzowie zobaczą kabaret Paranienormalni w skeczu "Ekologia", grupę Rewers z występem "Dwóch u lekarza" oraz Grzegorza Halamę w monologu "Palenie" o walce z nałogiem nikotynowym.


Premiera show "Nowy kabaretowy rejs 2" w niedzielę (5 kwietnia 2020 roku) o godz. 16.00 na antenie Kino Polska. Emisja kolejnych premierowych ocinków w każdą niedzielę około godz. 16.