Łukasz Szewczyk18.03.2020 (17:25)3 komentarze

Seria "Jak to jest zrobione?" po raz pierwszy w TVN

Po raz pierwszy w historii na antenie TVN pojawił się jeden z najpopularniejszych programów edukacyjnych Discovery "Jak to jest zrobione?".
"Jak to jest zrobione?"
Pogram "Jak to jest zrobione?" od lat jest kultową pozycją w portfolio Discovery, a dokładnie stacji Discovery Science. Teraz po raz pierwszy jego odcinki pojawią się na kanale wchodzącym w skład "wielkiej czwórki".
Seria "Jak to jest zrobione?" pokaże, jak powstają przedmioty codziennego i niecodziennego użytku. W programie poznamy tajniki produkcji słynnego mydła z Marsylii, popularnych scyzoryków firmy Laguiole czy termoplastycznych hełmów przeciwpożarowych, z których korzystają strażacy na całym świecie. Twórcy zabiorą widzów również w podróże kulinarne i artystyczne, ukazując kulisy przygotowywania przysmaków kuchni europejskich, azjatyckich czy amerykańskich, a także sposoby tworzenia najciekawszych dzieł sztuki.

Nowe pasmo edukacyjne TVN wystartowało 17 marca o godz. 15:25 z odcinkami kultowego programu Discovery "Jak to jest zrobione?". Emisja od wtorku do piątku przez najbliższe dwa tygodnie.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Pamiętam odcinek o bekonie... jak go lakierowali bo hAmerykany taki lubią. Edukacja... buahahaha!
 1  
Czyżby telewizja zmienia się na lepsze i skomponuje dużo lepszą ramówkę niżeli paradokumenty?
 2  
Edukacja + reklamy? Czy bez reklam?
Tak było i już nie wróci 19.03.2020 (11:55:54)
 2