Łukasz Szewczyk20.03.2020 (17:56)brak komentarzy

Jak chronić się przed koronawirusem? Specjalne wydanie "36,6°C" na żywo w TVN

Telewizja TVN przygotowała kolejne, specjalne wydanie programu "36,6°C" w całości poświęcone koronawirusowi. Prowadzący Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek spotkają się z gośćmi i najwybitniejszymi ekspertami w rozmowie na żywo.
Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek / Fot. TVN
Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek / Fot. TVN
Co powinniśmy wiedzieć o koronawirusie i jak się przed nim chronić? Kto należy do grupy ryzyka? Jakie przewlekłe choroby czynią z nas potencjalne ofiary wirusa i czy cukrzycy mogą czuć się bezpiecznie? Wszystkie wątpliwości rozwieje prof. Krzysztof Łabuzek.
Padnie także pytanie nurtujące teraz cały świat - kiedy możemy spodziewać się szczepionki na koronawirusa? O prognozach prowadzący porozmawiają z Mariolą Fotin-Mleczek, która nadzoruje prace nad szczepionką nowej generacji.

Kobiety w ciąży w obliczu pandemii stoją przed prawdziwym wyzwaniem. Jak bezpiecznie urodzić w tym trudnym czasie? O tym czego boją się kobiety spodziewające się dziecka opowie gość - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Kolejne specjalne wydanie programu "36,6°C" w sobotę (21 marca 2020 roku) o godz. 18:00 na antenie TVN.

Cały odcinek programu będzie można oglądać na żywo również w serwisie player.pl, a po jego zakończeniu widzowie serwisu będą mogli obejrzeć dalszy ciąg rozmowy na żywo z ekspertami.