Łukasz Szewczyk24.03.2020 (15:58)8 komentarzy

Pakiet Filmklub bezpłatnie dla abonentów telewizji cyfrowej UPC Polska

UPC Polska proponuje swoim klientom kolejne rozwiązanie, dzięki któremu podczas #zostanwdomu nie muszą rezygnować z filmowych wrażeń w kinowym stylu.
FilmKlub
Wszyscy posiadacze pakietów Start HD, Select i Max w telewizji cyfrowej UPC Polska, w dniach od 23 do 29 marca 2020 roku mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do pakietu FilmKlub, który oferuje kinowe hity w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, w polskiej wersji językowej, bez reklam i bez limitu odtworzeń.
Aby skorzystać z obszernych zasobów pakietu FilmKlub, należy wybrać na pilocie przycisk VOD (dekodery Horizon) lub ON DEMAND (dekodery Mediabox) i odnaleźć kategorię FilmKlub, by już po chwili zyskać dostęp do niemal 100 filmów na żądanie.

Przypomnijmy, że do 5 kwietnia 2020 roku abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska mają bezpłatny dostęp do pakietu Filmbox.

Komentarze (1 - 8 z 8)

A może tak abonament za free na pół roku
 5  
Chyba cię pojebało
 3  
Widzę że ludzie wolą płacić.
 4  
Dają gratisy w trudnych chwilach i bardzo dobrze.Nie ma żadnych podstaw aby obniżać abonament.
 2  
Nie dla wszystkich pakiet FilmKlub za darmo bo abonenci którzy mają moduł CAM nie mają dostępu do tej opcji którą chwali się UPC. A co na ten temat powiedzą fachowcy z UPC bo wszyscy płacą abonament ale wybrani otrzymują gratyfikacje.
 6  
Ciekawe,że w artykule występuje data końca odkodowania 29.03.2020,a w informacji sms na telefon jest data 05.04.2020.
 1  
Koniec 5.04 to odkodowwnego Filmboxa.
 1  
Żadne tam za darmo. Było wypróbuj za darmo ale w rachunku jest opłata za film. UPC się tłumaczy, że źle zrozumiałam promocję tylko, że to konsultant mnie poinformował że każdy film jest za darmo.
 0