Łukasz Szewczyk25.03.2020 (14:50)16 komentarzy

Kolejne odejścia z radiowej Trójki. "Mocno zubożała oferta programowa"

Coraz mniej znanych i lubianych głosów w radiowej Trójce.
Kolejne odejścia z radiowej Trójki. "Mocno zubożała oferta programowa"
Dzisiaj o zakończeniu współpracy z radiową Trójką poinformowali Wojciech Waglewski i Bartosz Waglewski, którzy prowadzi audycję "Magiel Wagli". - Odejście pięciu fantastycznych dziennikarzy i współpracowników redakcji muzycznej mocno zubożyło ofertę programową...międzypokoleniową i międzygatunkową dotąd. Sposób rozstania się z Anią w niezwykle wielkopańskim i dość osobliwym jak na nasze rozumienie dobrych manier stylu do tego kompletnie nieuzasadnione umocniło nas w przekonaniu o konieczności odejścia - napisał na Facebooku Wojciech Waglewski.
Jak już informowaliśmy, na początku marca 2020 roku, po 55 latach pracy, z radiowej Trójki odszedł Wojciech Mann. Decyzja dziennikarza odbiła się szerokim echem w mediach. Dziennikarz podjął decyzję po tym jak z Trójką pożegnała się Anna Gacek, z którą współprowadził audycję.

Wcześniej ze stacją pożegnał się Jan Młynarski, który na antenie radiowej Trójki prowadził autorską audycję "Dancing, salon, ulica z Janem Młynarskim". - Wiem, że wielu moich odbiorców poczuje się opuszczonych, ale przychodzą w życiu chwile gdy po prostu trzeba być przyzwoitym i solidarnym. Jest mi smutno, bo pokochałem radio i pragnąłbym by kwitło wspierane siłą radiowej rodziny, bo uważam, że radiowcy to rodzina. Nauczyłem się tego z biegiem czasu. Tej rodziny będzie mi brakować. Liczę na to, że zrozumiecie moją decyzję. Do usłyszenia! - wyjaśnił muzyk.

Ze stacją pożegnali się także Jan Chojnacki, który od ponad 40 lat prowadził "Bielszy odcień bluesa". Ze słuchaczami pożegnała się także Gaba Kulka, która prowadziła audycję "Głowa. Serce. Baza".

Komentarze (1 - 10 z 16)

Tak mi przykro.

#zostańWdomuIdźNaWybory
 5  
Trójka to już tylko Trujka trująca gadaniem- brawo pisy. Nawet za komuny takiej propagandy tam nie było.
 34  
Tylko Niedźwiedź jeszcze śpi w zimowym śnie. Panie Marku pobudka!
 35  
kuba s. też
 4  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Dajcie im odejść na emeryturę zwyczajnie, bez politycznych podtekstów. Trójka kiedyś była dla młodego pokolenia tym - czym dziś jest niestety komercja. Trójka wymaga odsiweżenia i zmian. Ci co tak płaczą za stara trójką no niestety, jesteście już dorośli - polecam Jedynkę albo dwójkę.
 55  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Tylko że te osoby mogą istnieć tylko w Trójce. Niby niektórzy "leją pomyję" na tą stację ale tak naprawdę rozejrzyjcie się, która stacja radiowa te osoby zatrudni? Owszem czasem się komuś uda ale to są wyjątki. Ani Tok Fm czy inna stacja nie zatrudni te osoby. Nie wszystkie zwolnienia wynikają z klucza politycznego. Trójka daje duże możliwości i wolność tworzenia audycji autorskich. Dlatego szacun dla osób które tam zostały i robią dobry program. Pan Marek Niedźwiecki robi dobry program, niezależnie od tego kto rządzi w Trójce i chwała mu za to. Też miał krótki epizod z przejściem do Z.P. ale zauważył że LP ma sens tylko w Trójce i na szczęście wrócił. Pan Mann odszedł na własne życzenie choć "marzył" aby go zwolnili i został męczennikiem. To się nie udało więc wykorzystał sytuację.
 41  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Adam Ul. Zgadzam się z Tobą!
 42  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Straszna strata..w zasadzie to można już zamykać polskie radio...Was już dawno należało pogonić pseudodziennikarze, pseudoartyści upasieni na darmowej promocji i radiowych tantiemach. Jeszcze tylko Stelmi i Metz i znowu będzie świeże radio, bez cwaniaków i łapówkarzy.
 34  
na placu boju zostali jeszcze: Niedźwiecki, Kydryński i chyba Ptaszyn-Wróblewski
 7  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Anna Gacek mogła faktycznie zostać, bo wnosiła świeży powiew.... Ale Trójka generalnie była mentalnie mocno okopana w swoich okopach św. Trójcy czyli grupy kilkunastu ludzi, którzy uważali, że mają monopol na wiedzę, prawdę i pouczanie, która partia jest ok. Przypominam, że jeszcze niedawno W. Mann brał udział w reklamie jakiegoś marketu z branży elektronicznej, która była nadawana w Trójce. Gdzie etyka samego dziennikarza i kierownictwa stacji...?
Generalnie to była grupa ludzi wzajemnej adoracji, która miała swoje korzenie w układach towarzysko-politycznych poprzedniego systemu....oraz ich akolitów, którzy dzięki grupie coś w życiu dostali. Na szczęście dalej pracują inni ciekawi i mądrzy dziennikarze, którzy bardzo dobrze dają sobie radę i chyba mają w D... te pretensjonalne fochy tych co odeszli.....
PRL skończył się już dawno a Trójka to nie prywatny folwark pewnej grupy Panie Mann
 30